شما اینجا هستید.: خانهروابط عمومیانتشاراتفصل‌نامه

انتشارات

آخرین اخبار

06 بهمن 1398
ثبت نام با شرایط ویژه
05 بهمن 1398
«میلاد صدرخانلو» قائم مقامِ دبیر دومین دوره نشست سرمایه‌گذاری فناوری خبر داد:

فصل‌نامه


فصلنامه پارک فناوری پردیس که هم اکنون چهاردهمین سال انتشار خود را سپری میکند؛ زمینه‌ای برای اطلاع رسانی آخرین رویدادها و دستاوردهای پارک فناوری پردیس و شرکتهای دانش بنیان عضو محسوب می شود. این نشریه در پایان هر فصل برای مخاطبین خاص از جمله روسای قوا، وزرا و مدیران ارشد دولتی، مدیران دانشگاهها و مراکز پژوهشی، مدیران پارک‌ها علم و فناوری و مراکز رشد، بنگاهها و شرکتهای بزرگ صنعتی و مالی و شرکتهای دانش‌بنیان ارسال می‌شود. جامعه مخاطبین این فصلنامه به بیش از هزار مشترک می‌رسد.
فصلنامه پارک فناوری پردیس، حاوی مطالبی از قبیل مقالات علمی در حوزه مدیریت فناوری و تجاریسازی، معرفی آخرین تحولات در حوزه فناوری کشور، بازار فناوری، دستاوردهای شرکت‌های عضو پارک، مصاحبه با مدیران عامل شرکتهای عضو پارک، گزارش رویدادهای ملی و بین المللی پارک، گزارشهای خبری، اخبار و بخش بین‌الملل میباشد.

این نشریه در بخش تامین محتوا با همکاری و مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان عضو و نیز دانشجویان و پژوهشگران حوزه‌های مختلف مدیریت فناوری و مراکز وابسته از جمله فن‌بازارهای منطقه‌ای، مراکز رشد اقماری و سایر مراکز وابسته به پارک فناوری پردیس منتشر می شود.


                              
                 شماره 49                                      شماره 50-51
              زمستان 1396                                        بهار 97