اخبار
17 اردیبهشت 1398

«لوبومیر گولیان» گفت: از مشاهده‌ی محصولات نمایشگاهی و پیشرفت‌هایی که در این مدت در پارک فناوری پردیس صورت گرفته، بسیار شگفت‌زده شده‌ام.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، «لوبومیر گولیان» سفیر جمهوری اسلواکی، در بازدید گروهیِ سفرا و نمایندگان سازمان‌های بین‌المللی از پارک فناوری پردیس، اظهار داشت: آشنایی با بنیاد جایزه‌ی مصطفی(ص) و نمایشگاه اینوتکس که در بازدید اخیر صورت گرفت، بسیار مفید بوده و ما تمایل به شرکت در نمایشگاه اینوتکس 2019 داریم.

وی افزود: نمایشگاه اینوتکس امسال، که در خرداد ماه برگزار می­شود، به صورت قطعی مورد استقبال شرکت‌های ما قرار می گیرد و آنها علاقمند به حضور در چنین رویدادی هستند.

سفیر اسلواکی در ادامه گفت: اطلاع دارم که دانشجویان بسیاری در دانشگاه­های ایران مشغول به تحصیل می­باشند و سرمایه‌گذاری بر روی این نسل جوان، نتایج مثبتی را برای جمهوری اسلامی ایران در پی داشته‌ است.

بازدید سفرا و نمایندگان سازمان‌های بین‌المللی از پارک فناوری پردیس، در تاریخ سوم و چهارم اردیبهشت ماه جاری، و به‌منظور آشنايي با پیشرفت های فناورانه کشور و همچنین گسترش تبادلات فناوری و روابط بين‌المللي، صورت پذیرفت.

گفتنی است که سفیر جمهوری اسلواکی، پیش از این نیز به همراه معاون نخست وزیر جمهوری اسلواکی، از پارک فناوری پردیس بازدید کرده‌ بود.

  • بازدیدکنندگان: 192
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ