اخبار
06 دی 1397
با حضور فعالانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس ؛


 در سال «حمایت از کالای ایرانی» ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، سوم تا ششم دی‌ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

به گزارش‌ روابط عمومی پارک فناوری پردیس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همانند سالهای گذشته و در تعامل و همکاری نزدیک با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نسبت به برگزاری" ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران" همزمان با نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری کشور" در تاریخ 3 تا 6 دی‌ماه سال جاری اقدام کرد. این نمایشگاه همانند سال گذشته، در سیزده بخش موضوعی «نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم‌افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط‌زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی و خدمات کالیبراسیون» برگزار شد.
 
در این دوره حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و فعال پارک فناوری پردیس بسیار چشم‌گیر و قابل‌توجه بود، به‌گونه‌ای که از پارک فناوری پردیس بیش از ۹شرکت ازجمله: نانومتری پژوه، توسعه پایدار سلمان، طراحی و مهندسی گروک، توسعه حسگر سازان آسیا، آرا پژوهش، صنایع الکترونیک فاران، مهندسی پارس نهند و آسال لیزر ساخت حضور داشتند.


  • بازدیدکنندگان: 419
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 2 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ