اخبار 

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2019) طی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه 19 الی 22 خرداد 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین­‌المللی تهران با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» برگزار خواهد شد.

اکبر قنبرپور، دبیر نمایشگاه INOTEX 2019 در این خصوص گفت: هدف‌گذاری اصلی نمایشگاه در دور آتی خود، افزایش تعامل بین سرمایه­‌گذاران و استارت‌آپ­ها و شرکت‌های فناور، افزایش میزان مشارکت و همکاری­های دوجانبه و چندجانبه بین شرکت­ها و استارت‌آپ­ها با یکدیگر و نیز تولید و ارائه محتوای ناب و بررسی چالش‌های این اکوسیستم است.

وی افزود: به‌منظور دستیابی به این اهداف، بیش از 400 استارت‌آپ، شرکت فناور، شتابدهنده، پارک فناوری، مخترع، مرکز رشد، سرمایه‌گذار خطرپذیر، منتور و مشاور همراه با ارائه‌کنندگان خدمات کسب‌وکار در نمایشگاه حضور دارند و بیش از 8000 نفر نیز از نمایشگاه بازدید خواهند داشت و رویدادها و بخش­های مختلفی نیز در نظر گرفته‌شده است.

معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس همچنین به برگزاری اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه، با همکاری کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد (ESCAP) اشاره کرد و افزود: برگزاری این مجمع به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در دومین کمیته نوآوری ESCAPبه تصویب رسید و با توافقات شکل‌گرفته با سازمان ملل متحد، این مجمع میزبان سیاست‌گذاران عرصه علم و فناوری از 63 کشور جهان هم‌زمان با اینوتکس 2019 در محل نمایشگاه خواهد بود.

قنبرپور با اشاره به برگزاری اولین مجمع پیشگامان اقتصاد دانش‌­بنیان هم‌زمان با نمایشگاه اینوتکس بیان کرد: نمایشگاه اینوتکس در سال آتی، میزبان اولین گردهمایی بزرگ‌ترین شرکت­‌های دانش­‌بنیان و سرمایه­‌گذاران و عناصر اصلی این اکوسیستم به‌عنوان هسته اصلی تحول و پیشرفت کشور می­‌باشد.

وی در پایان ضمن دعوت از کلیه بازیگران اکوسیستم استارت‌آپی و فناوری کشور برای حضور در نمایشگاه، خاطرنشان کرد فرایند ثبت‌نام در نمایشگاه از 25 اسفندماه جاری آغازشده و تا 5 اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد یافت و علاقه‌مندان برای دریافت غرفه می­توانند به سایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.inotex.com مراجعه کنند.

علاقه­‌مندان برای اطلاع از آخرین اخبار مرتبط با نمایشگاه اینوتکس، می­توانند به صفحه رسمی اینوتکس در فضای مجازی به نشانی @inotexevent مراجعه نمایند.

 

  • بازدیدکنندگان: 145
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ