اخبار
02 اسفند 1396

معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور و بنیاد ملّی نخبگان به‌منظور پشتیبانی از فعالیت‌‌های تخصصی دانش‌آموختگان برترِ دانشگاهی که به فعالیت‌‌های فناورانه اشتغال دارند، تسهیلات نظام‌وظیفۀ تخصصی را براي افراد فعال در شرکت‌هاي دانش‌بنیان، مستقر در مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری و فناور در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهوری باهدف پشتیبانی از نهادهای فناورانه و دانش‌آموختگان برترِ فناور، در طی چند سال گذشته، بر مبنای شیوه‌نامه بهره‌مندی دانش‌آموختگان برترِ فناور از تسهیلات خدمت نظام‌وظیفه‌ی تخصصی، این تسهیلات را به کارکنان کلیدی فعال در شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان اعطا نموده است.

طی رایزنی پارک فناوری پردیس و پیگیری‌های به‌عمل‌آمده، شیوه‌نامه‌‌ی جدیدی مصوب و بر این اساس این تسهیلات به شرکت‌های مستقر در پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد نیز تعمیم‌یافته است.

لذا با توجه به شیوه‌نامه جدید بهره‌مندی دانش‌آموختگان برترِ فناور از تسهیلات خدمت نظام‌وظیفه‌ی تخصصی (مصوب ۸/۱۱/۹۶)، ازاین‌پس افراد مشمول نظام‌وظیفه فعال در شرکت‌ها و مؤسسات مستقر در پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد با ارائه معرفی‌نامه رسمی از رئیس پارک و مراکز رشد، از طریق سامانه soraya.bmn.ir درخواست خود را برای بهره‌مندی از این تسهیلات ارائه نمایند.

ضمن مطالعه اطلاعات و ضوابط در فایل پیوست به‌منظور رفع ابهامات در خصوص نحوه بهره‌مندی از مزیت مذکور، با کارشناسان مربوطه (آقایان حاج اسماعیل‌زاده؛ داخلی ۴۳۲۶ و غضنفری؛ داخلی ۴۳۲۷) تماس حاصل فرمایید.

شیوه‌نامه بهره‌مندی دانش‌آموختگان

  • بازدیدکنندگان: 1307
  • (رتبه بندی جاری 3.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 5
  • 0 1

نظری وجود ندارد.

پاسخ