اخبار و رویدادها

اخبار
08 اسفند 1395
گزارشي از خدمات تعاوني مصرف کارکنان پارک فناوري پرديس؛

خريد اقلام مصرفي يکي از موضوعاتي است که در اغلب شرکتها و محيطهاي کاري در طول روز اتفاق ميافتد، دسترسي آسان به خدمات شهري در کنار پرداخت هزينه کمتر مهمترين شعار «تعاوني مصرفي پارک فناوري پرديس» است.

شرکت تعاوني پارک نزديک به دو سال است که کار خود را آغاز کرده و در تلاش است تا با توسعه ارائه خدماتش نيازهاي شرکتهاي مستقر در پارک فناوري پرديس در بخشهاي اقلام سوپرمارکتي، لوازم خانگي، لوازم الکترونيکي (چون موبايل و لب تاپ) و خدمات فست فودي را ارائه کند.

کاهش هزينه شرکتها با خريد از تعاوني پارک
بهروز مقدم مديرعامل شرکت تعاوني پارک فناوري پرديس در خصوص فعاليت هاي تعاوني گفت: مهمترين هدف ما براي راه اندازي تعاوني برطرف کردن نيازهاي شرکتها و کارکنان مستقر در پارک در کمترين زمان و فاصله بوده است، در گذشته شرکتها ناچار بودند براي خريد يک بسته دستمال کاغذي تا سطح شهر بروند و اين به معني هزينه نيروي انساني، اتلاف وقت و سرمايه و هزينه رفت و آمد براي مجموعه ها بود در حالي که هم اکنون به راحتي ميتوانند تمام اقلام مصرفي خود در طول روز را از فروشگاه تعاوني تهيه کنند.

وي تصريح کرد: موضوع ارائه خدمات شهري در سطح پارک همواره يکي از دغدغه هاي مديران پارک بوده و هست، که با تلاش هاي بسيار هم اکنون تا حد زيادي نيازها رفع شده است و فروشگاه هاي پارک را هم در يک نقطه متمرکز کرده ايم تا بتوان خدمات بهتر و کاملتري ارائه کنيم.

مقدم با بيان اينکه در صورت خريد از تعاوني پارک هزينه ها براي شرکتها کاهش خواهد داشت افزود: اولين کاهش هزينه به دليل کاهش رفت و آمد نيروي انساني به سطح شهر است، همچنين تمام اقلام تعاوني با 5درصد تخفيف ارائه ميشود. امکان خريد قسطي لوازم خانگي بدون پيش پرداخت و سود مازاد با بازپرداخت ده ماهه براي همه مستقرین پارک فراهم است.

برنامه هاي آينده تعاوني براي ارائه خدمات بيشتر به مستقر پارک
مديرعامل شرکت تعاوني در ادامه از خدمات تعاوني براي کارکنان پارک و شرکتها گفت: در حال حاضر نيروهاي ستادي پارک داراي کارتهاي اعتباري هستند که در ماه امکان خريد اعتباري از تعاوني را دارند، برنامه داريم در آينده اي نزديک براي شرکتها و کارمندان هم اين کارت هاي اعتباري را صادر کنيم، همچنين طراحي و ارائه بن هاي خريد با عنوان صبحانه سالم براي مجموعه ها به منظور انجام خريد نسيه اي در دست بررسي است.

مقدم اضافه کرد: سعي داريم در سال آينده بخش مجازي فروشگاه را هم راه اندازي کنيم تا سهولت دسترسي به اقلام براي شرکت ها به حداکثر برسد و بتوانند به صورت مجازي سفارش خريد خود را ثبت کرده و ما برايشان ارسال کنيم.

يکي ديگر از خدماتي که هم اکنون در همجواري تعاوني در حياط مياني مرکز فناوري سراج براي اولين بار ارائه شده راه اندازي مجموعه فست فود و کافي شاپ پارک است که انواع فست فود و غذاهاي سريع، صبحانه و ناهار را ارائه ميکند، در اين مجموعه با استقبال خوبي از سوي شرکتها روبه رو شده ايم و اميدواريم ساير شرکتهاي مستقر در پارک هم براي تامين نيازهايشان از خدمات تعاوني و فست فود و کافي شاپ استفاده کنند.

معامله برد-برد براي تعاوني و شرکتها
وي در خصوص ميزان آشنايي مستقرین پارک با تعاوني و خدماتش اظهار داشت: مديران ستاد پارک در بسياري برنامه هاي پارک، تعاوني را معرفي کردهاند و اغلب مديران عامل شرکتها، تعاوني و خدماتي که ارائه مي کند را مي شناسند اما برخی مسئولان خرید شرکتهای مستقر اغلب ترجيح مي دهند خريدهاي خود را از بيرون مجموعه و در سطح شهر انجام دهند. مطمعناَ اگر اين تفکر عوض شود و شرکتها تمام اقلام مصرفي خود را از تعاوني تامين کنند هم به رونق تعاوني کمک مي شود و هم هزينه شرکتها کاهش مي يابد.

مقدم در پايان تاکيد کرد: در حال حاضر تمام اقلام مورد نياز شرکتها در تعاوني يافت ميشود و حتي اگر کالايي را بخواهند و در انبار تعاونی موجود نداشته باشد، مي توانيم براي شرکتها تهيه نموده و به سبد کالايي خود بيافزايم. همچنين در مواقع خاص يا اعياد و مراسمات اين امکان وجود دارد تا سفارش محصول به صورت گروهي براي شرکتها انجام شود، در هر شکل تعاوني پارک پاسخگوي تمام نيازهاي مصرفي شرکتهاست.

 ارتباط با تعاونی:76251281
  • بازدیدکنندگان: 572
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

1 نظرات

پاسخ