اخبار
18 دی 1397
به‌منظور توسعه طرح‌های نوآورانه در حوزه کودکان؛

با رویکرد توسعه طرح‌های نوآورانه در حوزه کودکان و تقویت نوآوری‌های دانش‌آموزی، تفاهم‌نامه همکاری پارک فناوری پردیس با صندوق کودکان ملل متحد«یونیسف»به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این تفاهم‌نامه که به امضای مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس و ویل پارکس مدیر دفتر یونیسف در تهران رسید، طرفین بر حمایت از فعالیت‌های فناورانه و نوآورانه در حوزه کودکان تأکید کردند.

ویل پارکس مدیر دفتر یونیسف در تهران در مراسم امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به بازدید سه ماه گذشته خود از پارک اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در مدت کوتاهی پس از بازدید این تفاهم‌نامه به تأیید وزارت امور خارجه ایران رسید و امروز توانستیم با بزرگ‌ترین پارک فناوری خاورمیانه سند همکاری را امضا نماییم.

وی به برنامه بلندمدت همکاری یونیسف با دولت جمهوری اسلامی ایران نیز اشاره کرد و گفت: در راستای این برنامه، حمایت از نوآوری‌هایی که به‌وسیله کودکان و یا برای کودکان انجام می‌شود، موردحمایت قرار می‌گیرد و پارک فناوری پردیس نقشی مهم در تحقق این هدف ایفا خواهد کرد.

مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از ایجاد فرصت همکاری با یونیسف امضای این سند را نقطه آغازی برای همکاری‌های مشترک برشمرد و گفت: با امضای این تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک در زمینه‌هایی؛ ازجمله توسعه زیست‌بوم نوآوری، جایزه دانش‌آموزی نور و نمایشگاه اینوتکس تعریف و اجرا خواهد شد.

صفاری نیا ابراز امیدواری کرد، موضوعات اجرایی در کمترین زمان ممکن تعریف و فرآیندهای اجرایی آغاز گردد.

شایان‌ذکر است صندوق کودکان ملل متحد یونیسف، در دسامبر سال ۱۹۴۸ به توصیه شورای اقتصادی و اجتماعی ملل متحد و تصویب مجمع عمومی سازمان ملل متحد ایجاد شد. فعالیت‌های یونیسف عمدتاً در جهت ارائه کمک‌های لازم و حمایت از کودکان در کشورهای درحال‌توسعه می‌باشد.


  • بازدیدکنندگان: 224
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ