اخبار
22 فروردین 1397
مدیرعامل گروه «حصین قشم» عضو پارک فناوری پردیس:

مدیر عامل گروه شرکت های حصین گفت: مهم ترین موضوع برای ورود به کسب و کارهای نوین تشکیل تیم خوب است چرا که کار خوب حاصل تیم خوب است ، بنابراین افراد باید در تشکیل تیم اولیه دقت لازم را داشته باشند بنده نیز راز موفقیت شرکت حصین را تشکیل تیم همدل و نخبه می دانم.

مسعود آراسته، مدیرعامل گروه شرکت های حصین که از سال 81 شرکت خود را در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات راه اندازی کرده است، در گفت و گو با روابط عمومی پارک فناوری پردیس به تشکیل تیم نخبه برای راه اندازی این شرکت اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 400 نفر در مجموعه های هلدینگ این شرکت مشغول فعالیت هستند که اکثر آنها از افراد نخبه کشور به شمار می روند.

آراسته خاطر نشان کرد: این شرکت در سال 1383 با 6 نفر نیروی انسانی در آمد 1 میلیارد ریالی داشته است که در سال 1390 تعداد نیروی انسانی به 30 نفر ارتقا یافت و موفق به کسب در آمد 300 میلیارد ریالی شدیم، با کسب چنین موفقیتی انگیزه و تلاشمان برای ادامه این راه بیشتر از قبل شد و در سال 1392 نیروی انسانی خود را به 50 نفر رساندیم و در این سال در آمد 450 میلیارد ریالی کسب کردیم و خوشحالم که امروز با افتخار خدمتتان عرض کنم که با نیروی انسانی 400 نفر در سال 1396 موفق به کسب در آمد 1100 میلیارد ریالی شده ایم.

وی در پاسخ به این پرسش که مهمترین مانعی که در حال حاضر برای توسعه کسب و کار های نوین وجود دارد، چیست، بیان کرد: مهمترین مشکلی که اکنون مانع فعالیت این کسب و کار ها می شود، وجود موانع قانونی است. به عبارتی در حوزه های مختلف قانون های مناسبی وضع می شود اما سازمان ها این قوانین را به خوبی اجرا نمی کنند. با این وجود معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای حل این مشکلات گام های خوبی را برداشته است.

مدیرعامل گروه شرکت های حصین تصریح کرد: نیاز است، مشکلات این شرکت ها با پیگیری دولت و سازمان های زیربط شناسایی شود و راه حل هایی برای آنها مد نظر قرار گیرد و تا مرحله نهایی و حل مشکل موضوعات پیگیری شود.

آراسته در پاسخ به این پرسش که به افرادی که قصد دارند به کسب و کار های نوین ورود کنند چه توصیه ای دارید، اظهار کرد: نخست باید نیازها را به درستی شناسایی کنند و آن را با توانمندی خود انطباق دهند و در مقابل مشکلات ایستادگی کنند و در این مسیر هیچ گاه نا امید نشوند.

گفتنی است؛ اولین شعبه مجازی گروه شرک های حصین نیز در پارک فناوری پردیس تاسیس شده است.
  • بازدیدکنندگان: 355
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ