اخبار
17 اردیبهشت 1398
در سالن سراج پارک فناوری پردیس برگزار شد؛

معارفه یازدهمین دوره فراخوان مرکز رشد فناوری نخبگان برگزار شد و تیم‌های متقاضی جدید برای عضویت در این مرکز، با فرایند‌ها و خدمات مرکز رشد آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این برنامه که روز دوشنبه 16 اردیبهشت ماه برگزار شد، کارشناسان مرکز رشد، به تشریح فرایندها و خدمات این مرکز برای متقاضیان پرداختند. در ادامه‌ی این برنامه سیدعلی هزاوه، مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان در جلسه پرسش و پاسخی، ‌به سوالات و ابهامات متقاضیان پاسخ داد.

در بخش پایانی این برنامه نیز مهدی توحیدیان، مدیرعامل یکی از شرکت های موفق حاضر در این مرکز، به بیان تجربه کارآفرینی و حضور خود در مرکز رشد پرداخت.

لازم به ذکر است، پس از جلسه معارفه، جلسات اختصاصی مصاحبه، برگزار می‌شود و در نهایت تیم‌های مورد تایید به فضای کاری اشتراکی(Co-working) راه پیدا می‌کنند.

گفتنی است در یازدهمین فراخوان مرکز رشد که فروردین ماه اعلام شد، بیش از 60 درخواست از سوی شرکت‌ها و تیم‌های مختلف دریافت و بررسی شد و از این میان بیش از 20تیم به جلسه معارفه دعوت شدند. افرادی که در این برنامه حضور داشتند، در حوزه‌هایی مانند فناوری اطلاعات، مکانیک، الکترونیک، حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی، اینترنت‌اشیا و مکاترونیک فعالیت می‌کنند.

  • بازدیدکنندگان: 194
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ