اخبار
12 خرداد 1397
جامعه علمی و فناوری کشور عزادار شد؛

باکمال تأسف و تأثر در گذشت ناگهانی معاون نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري و عضو هيات امناي پارك فناوري پرديس را به اطلاع جامعه علمی و فناوری، دانشگاهی و عموم همکاران عزیز می‌رساند.

دکتر محمود شیخ زین‌الدین، معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و عضو هيات امناي پارك فناوري پرديس به دلیل ایست قلبی در اصفهان دار فانی را وداع گفت.

 او دانش‌آموخته مقطع دکتری علوم و صنایع غذایی با گرایش بیوتکنولوژی مواد غذایی از دانشگاه ناتینگهام انگلستان، دانشیار دانشگاه صنعتی اصفهان بود که ریاست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را بر عهده داشت و از سال 92 در سمت معاونت نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی مشغول به فعالیت شد.

 وی دبیری دوره‌های اول تا پنجم جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل، ریاست جشنواره و نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران و عضویت در شورای سیاستگذاری جشنواره ملی فرهنگی و هنری ایران‌ساخت را در کارنامه اجرایی و عملی خود خود داشت.

 شیخ زین‌الدین که در سال 1389 مدیر برتر فناوری کشور شناخته شد، ریاست شاخه غرب آسیا و عضویت هیات مدیره انجمن بین‌المللی پارک‌های علمی (IASP) از سال 2010 تا سال 2012 را عهده‌دار بوده است

 وی همچنین ریاست جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و عضویت کارگروه ارزیابی کمیته تخصصی فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بود.

پارک فناوری پردیس این ضایعه را به خانواده ایشان و جامعه علمی و فناوری و دانشگاهی کشور تسلیت می‌گوید.
مراسم تشييع ايشان صبح روز يكشنبه مورخ 13 خردادماه در دانشگاه صنعتي اصفهان برگزار خواهد شد و پيكر ايشان در قطعه نام‌آوران بهشت رضوان اصفهان به خاك سپرده خواهد شد.

 

  • بازدیدکنندگان: 380
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ