اخبار و رویدادها

اخبار
17 اسفند 1395
استاندار اتریش علیا در بازدید از پارک فناوری پردیس:

پیرو امضاي تفاهمنامه همكاري ايران و اتريش در حوزه پاركهاي فناوري درخصوص توسعه همكاري‌هاي فناورانه پارك فناوري پرديس و مراكز فناوري اتريش، استاندار اتریش علیا و جمعی از بازرگانان این کشور شامل بر 50 نفر در حوزه‌های مختلف صنعتی و فناوری از پارک فناوری پردیس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس یوزف پورینگر استاندار اتریش علیا گفت: هنگامي كه اطلاعات پارك شما را در اختيار ما قرار دادند، متوجه شديم كه موضوعات مشترك بسياري در زمينه‌هاي مختلف علمي و فناوري با شما داريم. در این بازدید با دستاوردهای شرکت های عضو پارک آشنا شده و آینده نوآوری روشنی را برای پارک متصور هستم.

مهدی صفاری نیا رییس پارک فناوری پردیس نیز گفت: بسیاری از شرکت های عضو پارک با ديگر كشورها مانند فرانسه، چين، كره، بلژيك و غيره همكاري و فعاليت مشترك دارند و بخش خصوصی در اتريش مي‌توانند شركت‌هاي خوبي براي همكاري در اين پارك پيدا كنند.

استاندار اتریش علیا در پایان و پس از بازدید از نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه شرکت های عضو پارک بر همکاری با پارک و شرکتهای مستقر در آن تاکید نمود.

مديركل بانك اتريش، رئيس اتاق اتريش، سفير اتريش در ايران به همراه تعدادي از شركت‌هاي مختلف صنعتي اتريش عليا و نيز تعدادي از نمايندگان رسانه‌هاي اتريش عليا در این بازدید استاندار را همراهی می نمودند.

شایان ذکر است اتریش علیا یکی از ۹ ایالت کشور در شمال اتریش می باشد.

  • بازدیدکنندگان: 585
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ