اخبار
17 تیر 1397
همزمان با همایش بین المللی بیمارستان هوشمند؛

یکی از دغدغه‌های اصلی مراکز درمانی و بیمارستانهای کشور، استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور داخلی با هدف افزایش بهره‌وری و ارائه خدمات به مراجعین می‌باشد. از طرف دیگر، شرکتهای دانش بنیان، واحدهای فناور عضو پارک‌ها و مراکز رشد و همچنین صنایع نوینی در کشور در این حوزه فعال هستند که فناوری‌ها، محصولات و خدماتشان می تواند به این هدف کمک نماید.

مرکز فن بازار ملی ایران در نظر دارد «نشست بهره برداری از فناوریهای داخلی حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی» را با هدف آشنایی مدیران بیمارستانها و مراکز درمانی با محصولات دانش بنیان و فناوریهای داخلی این حوزه، با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور این حوزه و جمعی از متخصصان و متولیان مراکز درمانی و بیمارستانهای سراسر کشور برگزار نماید.
رویکرد این نشست، مواجه کردن طرفین با یکدیگر و عرضه محصولات و فناوری‌ها به مدیران بیمارستانها و مراکز درمانی در حوزه‌های تجهیزات و ملزومات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات و لوازم هتلینگ بیمارستانی، لوازم مصرفی پزشکی و فناوری زیستی است.

این نشست که مرداد ماه سال جاری و با حضور شركتهای دانش بنیان و فناور فعال در هر یک از حوزه‌های بالا از سراسر كشور برگزار می‌شود، شامل دو بخش خواهد بود: بخش اول به ارائه محصولات و دستاوردهای شركتهاي منتخب در قالب نمایشگاه به مدیران اختصاص دارد، و در بخش دوم نیز جلسات مذاكره اختصاصي (B2B) بين عرضه‌كنندگان و خریداران این محصولات برگزار مي‌شود.

همچنین همزمان با این نشست، "دومین همایش بین المللی بیمارستان هوشمند و راهکارهای عملیاتی" همراه با ارائه امتیاز بازآموزی نیز برگزار خواهد گردید.

 اطلاعات بیشتر: 
http://tebfa.ir/fa/conference/pre-register-the-conference/

  • بازدیدکنندگان: 376
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ