اخبار و رویدادها

اخبار
17 اسفند 1395

هفتمین نشست هم‌اندیشی معاونان و مدیران بین‌الملل دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی و پارک‌های فناوری صبح امروز هفدهم اسفند در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس این نشست با هدف معرفی و تقدیر از برگزیدگان حوزه بین الملل دانشگاه ها و پارک های فناوری با حضور معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی و پارک های فناوری در محل سالن جباری دانشگاه شریف برگزار شد.

در جریان این نشست که توسط مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد آمار و ارقام به روز از وضعیت علمی، فناوری و فعالیت های بین المللی دانشگاه ها و پژوهشکده های کشور ارائه شد، همچنین بزرگان حوزه علم و روسای دانشگاه های علامه طباطبایی، صنعتی امیر کبیر و صنعتی شریف هم به ایراد سخنرانی پرداختند.

در این نشست از مهندس مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس به دلیل نقش آفرینی موثر در حوزه  بین الملل  تقدیر و تشکر به عمل آمد و با توجه به ارائه خدمات ارزنده به مراکز علمی کشور، لوح تقدیر و نشان "برگزیده افتخاری ویژه" از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به ایشان اهدا شد.

همچنین دانشگاه های صنعتی شریف، علوم پایه زنجان، صنعتی اصفهان، و دانشگاه حکیم سبزواری به عنوان دانشگاه های برتر در حوزه بین الملل در جریان نشست معرفی شدند. پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی، پژوهشگاه دانش های بنیادی و پارک علم و فناوری استان فارس هم به عنوان پژوهشگاه و پارک های علم و فناوری برگزیده معرفی شدند.


  • بازدیدکنندگان: 557
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ