اخبار

 


اولین دوره از کارگاه‌های اهدای عضو، توسط شرکت هانا سلامت گستر ایرانیان، با حمایت پارک فناوری پردیس و همراهی واحد فراهم آوری اعضاء و نسوج پیوندی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، آلاله نیکخواه مدیرعامل هانا سلامت گستر ایرانیان درباره هدف برگزاری این کارگاه گفت: کارگاه «اهداء عضو از شناسایی تا اهداء» باهدف نهادینه کردن فرهنگ مقدس اهداء عضو در میان جامعه‌ی شاغلین پارک فناوری پردیس و آشنایی با مراحل فراهم آوری اعضاء و نسوج، برگزار خواهد شد.

نیکخواه با اشاره به اینکه آمار اهداء عضو نسبت به آمار بالای مرگ مغزی در کشور بسیار کم است، افزود: سالیانه عده‌ی زیادی از بیمارانی که نیازمند عضو پیوندی هستند در صف‌های طولانی اهداء عضو مانده و یا فوت می‌شوند. این در حالی است که افزایش آگاهی افراد نسبت به مراحل تشخیص مرگ مغزی، اصول اخلاقی و همچنین روند اهداء عضو و نسج، می‌تواند افقی روشن را جهت نجات حتمی این دسته از بیماران ترسیم کند.

وی گفت: این کارگاه علمی فرهنگی با حمایت پارک فناوری پردیس و همراهی اساتید واحد فراهم آوری اعضاء و نسوج پیوندی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری، در تاریخ 30 دی‌ماه جاری در سالن اجتماعات سراج برگزار و شرکت در این کارگاه جهت کلیه‌ی افراد رایگان است.

گفتنی است، علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند با شماره 76250164 تماس حاصل نمایند.


 

  • بازدیدکنندگان: 239
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ