شما اینجا هستید.: خانهامکاناتتأسیساتآب و فاضلاب

تأسیسات

آخرین اخبار

20 فروردین 1399
کمپین نفس، پویش فعالان اقتصادی برای عبور از بحران کرونا
17 فروردین 1399
زمان‌بندی فراخوان اصلاح شد

آب و فاضلاب


آب
شبکه آب شهری:
اين شبكه از 2 خط 750 متري لوله اصلي بانضمام حدود 2300 متر لوله‌كشي فرعي تشکیل شده است. كه انشعاب هر مشترك را در محدوده زمين تفکیکی آن به حالت انتظار تامين مي كند. اين انشعاب پس از خريد اشتراک از شركت آب و فاضلاب، از حالت انتظار خارج شده و به بهره‌برداري مي‌رسد. شبكه مذكور از جنس آهني گالوانيزه بوده و به صورت فيتينگ اجرا شده است.

شبکه آبیاری فضای سبز:
اين شبكه متشكل از 850 متر طول بوده و در فواصل مشخص وظیفه آبرساني به فضاهاي سبز عمومي و بركه‌هاي آب فضای سبز مياني پارک را به عهده دارد. شبكه مذكور از جنس پلي اتيلن و به صورت جوشي و فيتينگ اجرا شده است.

چاه های آب:
پارك فناوري پردیس از وجود 2 حلقه چاه آب با ظرفيت آبدهي مناسب بهره می‌برد. كه در فاز1/ نوآوري و فاز2/ دانش راه‌اندازی شده‌اند. از ظرفيت اين چاه‌ها براي تامين آب مورد نياز فضاهاي سبز عمومي، پشتيباني از شبكه آب شهري در مواقع كمبود يا قطع آب شهری و نیز امور ساخت و ساز بهره‌برداري مي‌شود.


شبکه فاضلاب
شبكه فاضلاب پارك فناوري پردیس ترکیبی از دو شبكه، يكي شبكه داخلی فاضلاب شهري و ديگري شبكه خط انتقال است.
شبكه فاضلاب شهري از 750 متر لوله كشي اصلي بانضمام حدود 2300 متر لوله كشي فرعي تشکیل می‌شود. اين شبكه امکان جمع‌آوري و انتقال فاضلاب شركت‌هاي مستقر در هر يك از قطعات فاز اول را به خط انتقال فراهم می‌کند.
شبكه خط انتقال نیز به‌عنوان یکی از اجزای شیکه فاضلاب پارک فناوری پردیس، پساب‌های جمع‌آوري شده شبكه شهري را به خارج از پارك هدايت مي كند.
شبكه‌هاي مذكور از جنس لوله‌هاي PVC بوده و به‌صورت بوش‌فيت اجرا شده‌اند.
لیست شرکت‌های عضو

متخصصین برگزیده