شما اینجا هستید.: خانه › فراخوان جذب متخصصان ایرانی خارج از کشور

آخرین اخبار

17 فروردین 1399
تلاش‌های شرکت عضو پارک فناوری پردیس برای مقابله با کرونا
12 فروردین 1399
با تلاش شرکت دانش بنیان پارک فناوری سلامت پردیس

فراخوان جذب متخصصان ایرانی خارج از کشور برای اشتغال در شرکت­های عضو پارک فناوری پردیس

 


پارک فناوری پردیس به‌عنوان یکی از اولین پایگاه‌های تخصصی در طرح «همکاری با ایرانیان متخصص و کارآفرین خارج از کشور»، آمادگی خود را در خصوص جذب نیروهای متخصص ایرانی خارج از کشور در چارچوب طرح اشتغال در شرکت‌های عضو پارک اعلام می‌کند.

در چند سال اخیر، برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانیِ خارج از کشور توسط مركز تعاملات بين‌المللي علم و فناوري معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري، در راستای نیل به «اهداف بلند مدت چشم‌انداز علمی»، «بهره‌گیری از ذخایر علمی و حرفه‌ای متخصصان ایرانی خارج از کشور» و «انتقال دانش، تجربه و ایده‌های فناورانه به داخل کشور» اجرایی شده است.

همراهی در این طرح برای شرکت­های عضو پارک فناوری پردیس با مزیت‌هایی چون تقویت نیروی انسانی و برخورداری از حمایت­های مالی همراه است.

طرح اشتغال ایرانیان متخصص خارج از کشور در شرکت­های فناور، شامل «اختصاص نیمی از حقوق متقاضیان به صورت ماهانه تا سقف 5.000.000 تومان به مدت 12 ماه» می‌شود که توسط مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری تامین اعتبار می‌گردد.

متخصصان ایرانی خارج از کشور، برای استفاده از این طرح لازم است حداقل 200 امتیاز بر اساس جدول ارزیابی منتشر شده در پایگاه international.bmn.ir کسب کنند. گزینش نهایی از بین داوطلبان حائز شرایط با توجه به پیشینه و توانایی‌های علمی و فناورانه توسط پایگاه تخصصی همکار انجام می‌شود.

متخصصان ایرانی خارج از کشور در صورت عدم کسب حد نصاب لازم، با درخواست مستقیم رئیس پایگاه تخصصی همکار و تایید مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری می‌تواند از تسهیلات بهره‌مند گردد.

تمامی شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس می‌توانند جهت همکاری در این طرح، توضیحات و راهنمایی‌های لازم را از طریق اداره‌کل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس و رابط پایگاهِ پارک فناوری پردیس، آقای اصلانی با شماره داخلی 2137دریافت کنند.