رویـدادهـا

دوره های آموزشی پارک فناوری پردیس در تابستان 1402

دوره های آموزشی پارک فناوری پردیس در تابستان 1402

با دیگران به اشتراک بگذارید

آموزش در پارک فناوری پردیس ابزاری برای آشنایی بیشتر با فضای کسب و کار و الزامات مهارتی و حقوقی فعالیت در این فضا برای استارتاپ‌ها، و روشی برای ارتقا و به‌روزرسانی دانش و تجربیات شرکت‌های رشد یافته است.

از این رو هر ساله ده‌ها رویداد آموزشی در پارک برنامه‌ریزی و برگزار می‌شود.

این رویدادها که در دو سطح؛
الف- شرکت‌های عضو بخش اراضی و استیجاری و شتابدهنده‌های عضو پارک، شعب و واحدهای تابعه (کارخانه نوآوری آزادی، های وی و...)
ب- واحدهای پیش‌رشد، شرکت‌های مرکز رشد و واحدهای مستقر در شتابدهنده‌های عضو پارک، شعب و واحدهای تابعه (کارخانه نوآوری آزادی، های وی و...)
برنامه‌ریزی می‌شود؛ از طریق یارانه آموزشی مصرح در آیین‌نامه حمایتی پارک فناوری پردیس مورد حمایت قرار می‌گیرند.

از این طریق شرکت‌های عضو بخش اراضی و استیجاری پارک و شتابدهنده‌های عضو پارک، شعب و واحدهای تابعه آن می‌توانند از یارانه آموزشی تا 50 درصد هزینه ثبت‌نام و واحدهای پیش‌رشد، شرکت‌های مرکز رشد و واحدهای مستقر در شتابدهنده‌های عضو پارک، شعب و واحدهای تابعه آن تا 80 درصد هزینه ثبت‌نام رویدادهای آموزشی برگزار شده در پارک بهره‌مند شوند.

در ابتدای فصول هر سال، به‌منظور اطلاع‌رسانی سرفصل‌ها و موضوعات دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، تقویم آموزشی فصلی تنظیم و منتشر می‌شود. 

متقاضیان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تقویم آموزشی، نحوه ثبت‌نام و... با شماره تلفن 76251065 و 09301898646 با کارگزار برگزاری کارگاه‌های آموزشی شرکت رایا صدرا آتی تماس بگیرند.

در ادامه سرفصل و جزئیات هر دوره آموزشی ارائه می گردد.

 

مدیریت قراردادهای منابع انسانی

یکی از مسائلی که در فرایندهای کسب وکار بسیار مهم و اثرگذار است، تامین نیروی انسانی و تنظیم قرارداد قانونی با آن‌ها است. هدف ما در این دوره، بررسی قراردادهای منابع انسانی است. در این دوره به مواردی همچون نحوه انعقاد قرارداد/ تعلیق قرارداد کار/ چگونگی خاتمه قرارداد کار/ جبران خسارت و پرداخت مزایای پایان کار/ تعریف حق السعی و مزد/ تعریف مدت زمان کار، انواع آن و مرخصی و بصورت ویژه بررسی چالش های شرکت های پارک فناوری پردیس و ارائه راهکار در مواجهه با قراردادهای نیروی انسانی خواهیم پرداخت.

ارائه دهنده: سعید سلطانی (مدرس و مشاور روابط کار/عضو مراجع حل اختلاف کار)

زمان برگزاری: تیر 1402

 

صفر تا صد مزایای بیمه­ شدگان از خدمات تامین اجتماعی

با توجه به لزوم رعایت قوانین بیمه تامین اجتماعی مانند حق بیمه، حوادث و بیماری‌ها، بیكاری، بارداری، غرامت دستمزد، ازكارافتادگی، بازنشستگی، مرگ، كمك‌های ازدواج و عائله‌مندی و بازنشستگی؛ دوره صفر تا صد بیمه تامین اجتماعی برای استفاده کارفرمایان و بیمه شدگان محترم آماده شده است.

مدیران عامل، مدیران منابع انسانی و كارشناسان اداری و مالی سازمان‌ها، مؤسسات و شركت‌های دولتی و خصوصی كه كاركنان آنها تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند و همچنین بیمه­شدگان از مخاطبان این دوره می باشند.

ارائه دهنده: سعید سلطانی (مدرس و مشاور روابط کار/عضو مراجع حل اختلاف کار)

زمان برگزاری: مرداد 1402

 

آشنایی با کامیپوترهای کوانتومی                                              

محاسبات کوانتومی، کامپیوترهای کوانتومی و بطور کلی­ تر فناوری­ های کوانتومی، انقلابی جدید و بزرگ در بخش­های مختلف صنعت هستند که تأثیری بسیار بزرگتر از فناوری­ هایی نظیر هوش مصنوعی و نانوتکنولوژی بر زندگی ما خواهند داشت. مهم­تر آنکه این فناوری می­ تواند به عنوان یک شتاب­دهنده برای سایر ترندهای فناوری نظیر هوش مصنوعی، نانو، اینترنت اشیاء، امنیت سایبری و بلاک‌چین عمل کند.

ارائه دهنده: گروه پژوهشی کیوایران(نماینده ملی در مجموعه جهانی و بین المللی QWORLD، فعال در زمینه محاسبات و فناوری های کوانتومی)

زمان برگزاری: مرداد 1402

 

طراحی برنامه بازاریابی

برنامه بازاریابی یک برنامه جامع متشکل از اهداف بلندمدت و کوتاه­­ مدت است که به نحوه پیاده­ سازی و اجرای استراتژی‌های بازاریابی کمک می‌کند و شرکت را در جهت تحقق اهدافش هدایت می‌کند. این پلن به تغییر مفهوم یک محصول یا خدمت،‌ رسیدن به اهداف تعیین شده شرکت در زمینه فروش، شناخت بهتر نیازهای مشتریان، به دست آوردن سهم بازار و … کمک می‌کند و با دقت بالایی عنوان می‌کند که شرکت برای پشتیبانی از فروش محصولات قدیمی و همچنین بازاریابی و فروش محصولات جدید چه مسیری را باید طی کند.

ارائه دهنده: دکتر بابک کاظمی (دکتری مدیریت کسب و کار از دانشگاه Bordeaux/ مدیر مدرسه بازاریابی آو از سال ۱۴۰۱ تا کنون / مدرس و عضو هیئت مدیره آژانس 1001 برندینگ)

زمان برگزاری: مرداد 1402

 

مذاکره در فروش

بخش مهمی که از آن به عنوان فن مذاکره یاد می­ شود مذاکرات تجاری است. نمی­ شود انکار کرد که ویژگی­ های کالا و خدمات ما در موفقیت مذاکرات تجاری کم تاثیرند اما عمده افراد موفق، در شرایط مشابه ارائه کالا و خدمات از مهارت مذاکراتی بیشتری برخوردارند. در این دوره علاوه بر آموزش تکنیک­ ها و روش­ های مذاکره، به اصول و مبانی و فرهنگ مذاکره در سایر کشورها نیز پرداخته می ­شود.

ارائه دهنده: دکتر محمدرضا نظری (مدرس MBA و DBA دانشگاه تهران و عضو هیئت مدیره شرکت توسعه سلامت سینا)

زمان برگزاری: مرداد 1402

 

آنالیز محیط و تحلیل رقبا

آنالیز محیط بازار و رقبا روش هوشمندانه‌ای برای رشد برند و کسب‌و‌کار شما محسوب می‌شود. به عبارت دیگر آنالیز محیط بازار و رقبا رویکردی است که در آن رقیبان اصلی کسب‌و‌کار خود را شناسایی می‌کنید و در مورد تمامی وجوه کسب‌و‌کار‌ آن‌ها، از جمله اهداف، خط مشی‌ ، محصول، سهم بازار، برنامه بازاریابی و … تحقیق می‌کنید. شرکت در دوره آنالیز‌ محیط بازار و رقبا به شما کمک می‌کند تا نکاتی را درمورد چگونگی رقابت برای تمایز در صنعت مورد نظر بیاموزید و فرصت‌های بالقوه را برای بهبود برندتان شناسایی کنید همچنین، امکانی را فراهم می‌کند تا هم‌سو با صنعت فعالیت خود پیش بروید و به این ترتیب مطمئن شوید که همواره محصولی متناسب با استانداردهای صنعت مربوط و حتی فراتر از آن را ارائه می‌دهید.

ارائه دهنده: دکتر محمدرضا نظری (مدرس MBA و DBA دانشگاه تهران و عضو هیئت مدیره شرکت توسعه سلامت سینا)

زمان برگزاری: شهریور 1402

 

مدیریت فروش

مدیریت فروش فرآیند استخدام، آموزش و ایجاد انگیزه در کارکنان فروش، هماهنگ کردن عملیات در سراسر بخش فروش و اجرای یک استراتژی فروش منسجم است که منجر به درآمد کسب و کار می‌شود. فروش رگ حیات هر سازمان است و فرایند مدیریت فروش و بازاریابی یکی از مهمترین وظایف هر کسب و کاری است.

ارائه دهنده: دکتر رضا ابیاک (دکتری تخصصی مدیریت بازاریابی از انگلستان/حضور در دوره شش ماهه فرصت مطالعاتی تخصصی بازاریابی و تبلیغات کانادا AMAC/ مولف کتب استراتژی بازاریابی محصول، تحلیل شخصیت مشتریان در مذاکرات فروش ، مدیریت فروش در صنعت دارو و تجهیزات پزشکی/ مدرس دوره های رسمی MBA و DBA در موسسات و دانشگاه¬های مختلف از جمله دانشگاه تهران(دانشکده کارآفرینی و دانشکده مدیریت)

زمان برگزاری: شهریور 1402

 

مدیریت ارتباط با مشتری

مهم‌ترین نکته‌ای که باید به خاطر داشته باشید این است که CRM فراتر از یک نرم‌افزار است و شما نمی‌توانید صرفاً با خرید نرم افزار CRM بگویید که «ما اکنون سیستم مدیریت ارتباط با مشتری» داریم. CRM یک نگرش است. نگرشی که به دنبال ایجاد، حفظ و توسعه و تعمیق رابطه با مشتریان است. این‌که در استقرار CRM از نرم افزار و ابزارهای نوین تکنولوژی استفاده می‌شود، یک مسئله‌ی فرعی است.

ارائه دهنده: دکتر رضا ابیاک (دکتری تخصصی مدیریت بازاریابی از انگلستان/حضور در دوره شش ماهه فرصت مطالعاتی تخصصی بازاریابی و تبلیغات کانادا AMAC/ مولف کتب استراتژی بازاریابی محصول، تحلیل شخصیت مشتریان در مذاکرات فروش ، مدیریت فروش در صنعت دارو و تجهیزات پزشکی/ مدرس دوره ¬های رسمی MBA و DBA در موسسات و دانشگاه¬های مختلف از جمله دانشگاه تهران(دانشکده کارآفرینی و دانشکده مدیریت)

زمان برگزاری: شهریور 1402

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1657163871

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir