اخبار
09 بهمن 1396
ارائه استات‌آپ‌ها برای جذب سرمایه؛

هفتمین رویداد «استارت‌آپ‌دمو» در زمینه شهر هوشمند با حمایت مرکز فن بازار ملی ایران در شهر یزد برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ «استارت‌آپ‌دمو شهر هوشمند» با محورهاي امنيت هوشمند، گردشگري هوشمند، آموزش و ارتباطات هوشمند، فروشگاه هوشمند، سلامت هوشمند، حمل و نقل هوشمند و سایر زمینه‌های هوشمندسازی شهر برگزار می‌گردد.

یكی از چالش‌هاي زیست‌بوم نوآوری و استارت‌آپی كشور، نبود فرصت‌ها و بسترهای جذب سرمایه است كه رویدادهای «استارت‌آپ دمو» سعي دارد این زمینه را برای شركت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها جهت جذب سرمایه از یك طرف و برای سرمایه‌‌گذاران جهت بررسی شركت‌های آماده و دارای ظرفیت سرمایه‌گذاری از سوی دیگر فراهم نماید.

اين رويداد با حمايت و همكاري معاونت علمي ریاست جمهوری، مرکز فن‌بازار ملي ایران، پارك علم و فناوري استان يزد و شهرداري يزد و توسط فن‌بازار منطقه‌ای یزد و شتابدهنده پيشگامان در شهر يزد در روز شنبه ٢٨ بهمن ماه با عنوان شهر هوشمند برگزار خواهد شد.

هدف اصلی اين رویداد، مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبین ایده و استارت‌آپ‌ها با سرمایه‌گذاران فعال در زمینه توسعه و راه‌اندازی کسب و کارهای نوپا مي باشد.

سرمایه‌گذاران نیز در یک زمان کوتاه، استارت‌آپ‌ها را بررسی کرده و پس از برگزاری جلسات خصوصی و بررسی مواردی از جمله میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و... به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آنها اعلام نظر خواهند كرد. در واقع رویداد استارت‌آپ دمو حلقه ارتباطی خوبی بین کسب و کارهای نوپا و سرمایه گذاران ایجاد می نماید.

گروه تعاونی پیشگامان به عنوان مجری برگزاری رویداد در نظر دارد جهت تكميل زنجيره ارزش شركت‌هاي زيرمجموعه خود، با بررسی پتانسیل‌های موجود در استان یزد از نظر فضای کسب و کار و نیروی جوان تحصیل کرده، مستعد، با انگیزه و آشنا به مفاهیم کسب و کارهای نوپا اقدام به برگزاری هفتمین دوره رویداد استارتاپ دمو نموده، و در اين راه به جذب سرمايه استارتاپ ها و رونق اين فضا از كسب و كار نوپا و صاحبان ايده ارزش افرين كمك نمايد.

کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌های علاقه‌مند به این حوزه می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی www.shetabdehi.com ثبت نام نمایند.

  • بازدیدکنندگان: 902
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ