اخبار
16 دی 1394
باتوجه به استقبال بي نظير و بي سابقه دانش آموزان؛

سامانه ثبت نام و دریافت فیلم های یک دقیقه ای دانش آموزان برای شرکت در مسابقه فیلم نور ابن هیثم تا ۲۲ بهمن ماه همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران پذیرای دانش آموزان علاقمند و مشتاق به شرکت در این رقابت علمی و هنری است.

به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، زمان ثبت نام و ارسال آثار به دبیرخانه مسابقه فیلم نور ابن هیثم تا ۲۲ بهمن ماه تمدید شد. این در حالی است که پیش از این مهلت ثبت نام در سامانه مسابقه فیلم نور ابن هیثم ۱۰ دی ماه و مهلت ثبت اثر در این سامانه ۲۲ بهمن ماه اعلام شده بود. بدین ترتیب با در نظر گرفتن امکان ثبت نام و ارسال اثر به طور همزمان، دانش آموزان علاقه مند به شرکت در مسابقه فیلم نور ابن هیثم می توانند نسبت به ثبت نام و ارسال فیلم یک دقیقه ای خود با موضوع نور و کاربردهای آن در پایگاه اینترنتی مسابقه به نشانیwww.noor.mustafaprize.orgتا ۲۲ بهمن ماه اقدام نمایند.

گفتنی است تاکنون بیش از ۱۰ هزار دانش آموز در قالب گروه های دو یا سه نفره برای شرکت در مسابقه فیلمسازی نور ابن هیثم ثبت نام و پژوهش‌سراهای استان‌های فارس و تهران بیشترین تعداد گروه های دانش آموزی را برای شرکت در این مسابقه اعلام کرده‌اند. پژوهش‌سرای رازی از شهر شیراز با ثبت نام بیش از ۳۵۰ گروه در مسابقه دانش آموزی نور ابن هیثم در صدر جدول شرکت کنندگان قرار دارد.

همچنین پژوهش‌سرای آفرینش از منطقه ۴ و پژوهش سرای ابن سینا از منطقه ۱۵ شهر تهران با ثبت نام بیش از ۲۰۰ گروه در رتبه های بعدی قرار دارند.

گفتنی است جایزه مصطفی(ص) با مشاركت پارك فناوري پرديس ۴ دی ماه همزمان با میلاد پیامبر اکرم(ص) در تالار وحدت اهدا شد و مسابقه فیلم نور ابن هیثم از برنامه‌هایی است که توسط دبیرخانه جایزه مصطفی(ص)، برگزار می‌شود.

  • بازدیدکنندگان: 1328
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ