اخبار

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی برق مخابرات دانشگاه صنعتی شریف با سابقه، فعالیت‌ها، عملکردها و رویکردهای پارک فناوری پردیس، فرآیند عضویت شرکت­ها و چگونگی ارائه ایده‌ها و طرح‌های دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها در این پارک آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ در اين جلسه نيكوگفتار، مشاور رئيس و مديركل امور شركتهاي دانشبنيان بر اهميت حمايت از شركتهاي دانشبنيان تأكيد نموده و اين موضوع را در راستاي پايهگذاري اقتصاد مقاومتي دانستند.

در ادامه مهندس مطلق ضمن معرفي پارك فناوري پرديس، عملكرد و دستاوردها، رويكردها به مزاياي عضويت و استقرار شركت­ها در پارك اشاره نموده و فرآيند عضويت در پارك فناوری پردیس را تشريح و از ارائه ايده­هاي دانشجويان به وي‍ژه در زمينه فناوري اطلاعات و مخابرات براي ورود به پارك و عضويت در مركز رشد فناوري نخبگان استقبال کرد.

هدايتي خميني رييس هيات مديره شركت صناب (صنايع برتر قرن نوين) مستقر در پارک فناوی پردیس نیز در ادامه به تشريح فعاليت­هاي شركت در حوزه طراحي و توليد مفاصل و اتصالات فيبر نوري در كشور پرداخت و از گسترش توليدات با بهره­مندي از افراد متخصص و فارغ­التحصيلان دانشگاه­هاي معتبر كشور ابراز اميدواري نمود.

شایان ذکر است؛ دانشجويان در پایان اين جلسه از شركت صنايع برتر قرن نوين نيز بازديد كردند.


  • بازدیدکنندگان: 1110
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ