اخبار
06 بهمن 1396

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران گفت: بنا داریم نشستی برای توسعه خودروسازی کشور با شرکت های دانش بنیان و یک گروه خودروسازی برگزار کنیم.

اکبر قنبرپور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد:یکی از دغدغه­ های اصلی صنعت خودرو در کشور، توسعه سطح نوآوری در محصولات و قطعات و بکارگیری فناور­های نوین در طراحی، ساخت و تولید آنهاست که به افزایش کیفیت می انجامد.

وی ادامه داد: از طرف دیگر، شرکتهای دانش بنیان، واحدهای فناور عضو پارکها و مراکز رشد و همچنین صنایع نوینی در کشور در حوزه های مختلف صنعتی فعال هستند که فناوری­ها و محصولات شان می تواند به این هدف خودروسازان کمک کند.

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران خاطر نشان کرد: از این رو قصد داریم نشستی با هدف آشنایی یک گروه خودروسازی ایرانیبا محصولات فناورانه و دانش بنیان و فناوری های نوین قابل استفاده در این صنعت، به منظور مواجه کردن طرفین با یکدیگر و عرضه محصولات و فناوری ها برگزار کنیم.

حوزه های« مجموعه انتقال و قدرت»، «مجموعه برق و الکترونیک»، «مجموعه های جانبی موتور»، «مجموعه تعلیق، فرمان و چرخها»، «مجموعه مکانیزم های متصل به بدنه» از جمله مباحثی هستند که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

این نشست شامل دو بخش «ارائه محصولات و دستاوردهای شرکتهای منتخب در قالب نمایشگاه» و «مذاکره اختصاصی (B۲B) بین عرضه‌کنندگان و خریداران» می شود.

  • بازدیدکنندگان: 730
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ