اخبار
14 تیر 1396
افتتاح خط تولید انبوه نانو فیلتر خودرو در شیراز+فیلم

همزمان با گرامیداشت هفته صنعت و معدن و در حاشیه هشتمین نشست فن بازارهای منطقه ای به میزبانی فن بازار منطقه ای استان فارس، تولید انبوه محصول نانوفیلتر خودروهای سبک در شهرک صنعتی بزرگ شیراز به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما، پیروزی مدیرعامل کارخانه گفت: خط تولید این واحد صنعتی که با حمایت های فن بازار منطقه ای فارس راه اندازی شده است ظرفیت تولید 10نمونه محصول نانو فیلترویژه خودروهای سبک را دارد.

وی افزود: برای راه اندازی این واحد صنعتی با ظرفیت تولید یک میلیون و 200هزارفیلتر در سال بیش از 10میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و با بهره برداری از آن برای 16نفر اشتغال ایجاد شده است.

رییس مرکز ملی فن بازار ملی ایران نیز در مراسم افتتاح این واحد صنعتی با اشاره به نقش مهم فن بازارها در ایجاد حلقه واسط بین مخترعان و عرضه کنندگان فناوری با واحد های صنعتی متقاضی فناوری گفت: تاکنون در سطح کشور16فن بازار منطقه ای راه اندازی که نقش مهمی در احصای فناوری و رفع نیازهای فناورانه صنایع داشته اند.

اکبر قنبرپور گفت: فن بازار بستر مطمئن و امن برای صاحبان فکر و ایده و مخترعان و عرضه کنندگان فناوری فراهم کرده تا با استفاده از این ظرفیت، ابتکارات و ایده های فناورانه به تجاری سازی برسد.


  • بازدیدکنندگان: 879
  • (رتبه بندی جاری 1.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ