اخبار
21 آذر 1397

فراخوان پذيرش متقاضيان عضويت در مركز رشد فناوري نخبگان‌ پارک فناوری پردیس از ابتدای آذر ماه سال جاری آغازشده است و با درخواست متقاضیان تا پایان روز 27 آذر ۱۳۹۷ تمدید گردید.

 

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ مهندس سید علی هزاوه مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان با اعلام این مطلب افزود: شركت‌ها و تیم های نوپاي فعال در حوزه‌های فناوری‌برق و الكترونيك، فناوري اطلاعات و ارتباطات، مكانيك پيشرفته و مکاترونیک، تجهيزات پزشكي، پرینترهای سه بعدی و تولید دیجیتال مي‌توانند درخواست خود را از طريق سايت مرکز رشد فناوری نخبگان به آدرسwww.techelite.ir  براي اين مركز ارسال نمايند.

 

مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان اعلام داشت؛ این مرکز با داشتن شبكه گسترده همكاران(خصوصي و دولتي) و با ارائه امكانات وخدمات پشتيباني، هدايت و نظارت بر روند پیشرفت واحدهاي فناوري عضو و همچنین ارائه خدمات تخصصي و تخصيص فضاي استقرار، روند تجاری سازی طرح ها را تسریع می‌نماید.

وی خاطر نشان كرد كه وجود تيم كاري‌كارآفرين، متخصص و با انگيزه‌، طرح با قابليت تجاري سازي و برنامه كاري منسجم از الزامات عضويت در مركز رشد مي‌باشد.

ايشان در ادامه در خصوص مراحل پذیرش متقاضيان اعلام كرد صاحبان طرح با تكميل و ارسال فرم اوليه تقاضاي عضويت، و با ارائه اطلاعاتي در مورد تيم كاري و طرح مورد نظر، در فرآيند عضويت قرار مي‌گيرند و در صورت تاييد اوليه طرح، جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار مي‌گردد تا طرح‌ها از جنبه‌هاي بازار و فني مورد تاييد قرار گيرد.


  • بازدیدکنندگان: 701
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 2 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ