اخبار
06 دی 1393
با پیگیریهای پارک فناوری پردیس بخشنامه «صدور مجوز برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و پارک‌های فناوری و دانش‌بنیان» صادر شد

با صدور بخشنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت به سازمان‌های استانی، روند معرفی شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس برای دریافت پروانه بهره‌برداری از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران آغاز شد.

به‌گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، با پیگیری‌های صورت گرفته و به دنبال درخواست پارک در خصوص صدور پروانه بهره‌برداری برای شرکت‌های عضو پارک‌های فناوری در آخرین جلسه هیات امنای پارک فناوری پردیس و موافقت وزیر صنعت، معدن و تجارت، بخشنامه «صدور مجوز برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و پارک‌های فناوری و دانش‌بنیان» صادر شد.

طبق اعلام اداره کل امور شرکت‌های دانش‌بنیان پارک فناوری پردیس، با بررسی‌های اولیه و معرفی پارک، اولین پروانه بهره‌برداری برای یکی از شرکت‌های عضو پارک از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران صادر و دو شرکت دیگر نیز در روند معرفی قرار گرفته‌اند.

شایان ذکر است بخشنامه صادر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجوز لازم را در اختیار سازمان‌ها استانی این وزارتخانه، برای صدور پروانه بهره‌برداری شرکت‌های دانش‌بنیان عضو پارک‌های فناوری، بدون در نظر گرفتن ضوابط فاصله از مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها قرار می‌دهد.


  • بازدیدکنندگان: 1661
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ