اخبار
18 آبان 1395
به میزبانی فن بازار منطقه‌ای خراسان؛


هفتمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه‌ای کشور از امروز در شهر مقدس مشهد و به میزبانی فن بازار منطقه‌ای استان خراسان رضوی شروع به کار کرد.


به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، هفتمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه‌ای کشور با حضور مدیران و کارگزاران فن بازارهای منطقه‌ای و همچنین مدیران پارک فناوری پردیس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، جهاد دانشگاهی، و برخی کارگزاران فن بازار ملی ایران در حال برگزاری است.


در این نشست 2 روزه تجربیات موفق فن بازارهای منطقه‌ای ارائه خواهد شد و چالش‌های فعالیت فن بازارها در کشور بحث و بررسی می‌شود. معرفی خدمات کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری، معرفی پورتال جدید فن بازار ملی ایران، تشریح رویکردهای جدید و چشم انداز فن بازار در کشور، برگزاری پنل های تخصصی، تشریح جدیدترین ضوابط در شبکه فن بازار و اعلام نتایج ارزیابی عملکرد 6 ماهه نخست سال 95 فن بازارها از جمله بخش‌های مهم این نشست است.


خاطر نشان می‌سازد نشست‌های سراسری فن بازارهای منطقه‌ای به صورت 6 ماه یک‌بار و به میزبانی یکی از فن‌بازارهای منطقه‌ای برگزار شده و طی آن، آخرین تجربیات و دستاوردها و اقدامات فن بازارهای منطقه‌ای بررسی و به اشتراک گذاشته می‌شود.


«ساماندهی فن بازارهای عمومی کشور و ایجاد فن بازارهای تخصصی در حوزه فناوری­های دارای اولویت کشور» از سال 1391 به عنوان یکی از احکام نقشه جامع علمی کشور، از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ابلاغ شده و این مهم به مرکز فن بازار ملی ایران تنفیذ شده است.

  • بازدیدکنندگان: 1110
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ