اخبار
13 خرداد 1398
ایستگاه مهارت آموزی برای افزایش بهره‌وری

تیم‌های جدید مرکز رشد فناوری نخبگان، در پنجمین دوره رویداد فاز صفر، در فضای کاری مشترک مستقرشدند و کار خود را آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، سید علی هزاوه، مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان با اشاره به شرایط فضای کاری مشترک، درباره نحوه برگزاری دوره رویداد فاز صفر گفت: در ادامه روند پذیرش این مرکز، تیم هایی که در جلسات مصاحبه مورد تایید قرار گرفته‌اند به فضای کاری مشترک دعوت می‌شوند. اولین رویداد این دوره فاز صفر می‌باشد که در این رویداد تیم‌ها با شرایط فضای کاری مشترک و نحوه ادامه فعالیت خود آشنا می‌شوند. این دوره به مدت 10 هفته می‌باشد که در پایان، تیم‌هایی که با موفقیت شاخص‌های مرکز رشد را پشت سر بگذارند، به رویداد روز انتخاب (Selection Day) دعوت می‌شوند.

وی خاطر نشان کرد: برای تیم‌های حاضر در این دوره، برنامه‌های متفاوتی از جمله برگزاری جلسات رصد پیشرفت تیم‌ها و برپایی کارگاه های آموزشی با موضوعات روندهای تکنولوژی، کار تیمی، خلق مدل کسب وکار، نحوه ارائه، برنامه‌ریزی عملیاتی و بازدید از شرکت های موفق پارک خواهیم داشت.

هزاوه در ادامه اظهار داشت: یکی از برنامه هایی که برای 10 هفته آتی تیم‌ها در نظر گرفته‌ شده است، کمک به آنها جهت تدوین یک نقشه راه مناسب می‌باشد. برای این منظور تیم مرکز رشد به صورت روزانه و هفتگی کنار آنها‌ست تا بتوانند این نقشه را برای کسب و کار خود تهیه کنند.

وی همچنین به اهمیت نحوه‌ی ارائه کار به سرمایه‌گذار اشاره کرد و گفت: یکی از مهارت‌هایی که در این دوره آموزش می‌دهیم، نحوه ارائه یا پیچ (Pitch) است که با استفاده از این مهارت، افراد می‌توانند یک ارائه کوتاه و کامل از تیم و کسب و کارشان ارائه نمایند.

هزاوه افزود: در پایان دوره فضای کاری مشترک، تیم‌هایی که این دوره را با موفقیت به پایان رسانده باشند، در رویداد روز انتخاب، تیم و طرح خود را برای داوران، ارائه و با توجه به نمرات داوران و امتیازات کسب شده در دوره فضای کاری مشترک، مشخص خواهد شد چه تیم‌هایی به مرحله پیش رشد خواهند رسید.

به گفته مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان، هدف از فضای کاری مشترک، ایجاد هم افزایی و همبستگی تیم‌ها می‌باشد که در دوره های گذشته این هم افزایی ها باعث رشد بهتر و بالا رفتن درصد موفقیت آنها بوده است.

در پایان رویداد فاز صفر، هر یک از تیم ها به معرفی طرح و تیم خود پرداختند و با کسب و کار یکدیگر نیز بیشتر آشنا شدند.

  • بازدیدکنندگان: 399
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ