اخبار
20 اردیبهشت 1394
با پايان چرخه اول شتابدهي نوآوري، چرخه دوم از ارديبهشت‌ماه آغاز به‌كار كرد

از تاريخ پنج‌شنبه 17 ارديبهشت 94 چرخه دوم يكي از شتابدهنده‌هاي مركز شتابدهي نوآوري با برگزاري جلسه معرفي طرح‌هاي ورودي به‌صورت رسمي آغاز شد.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، بعد از اتمام موفق چرخه اول و به‌دنبال خروج موفق 10 شركت نوپا، چرخه دوم شتابدهي، باپذيرش و استقرار 20تيم آغاز به‌كار كرد.

در مدت زمان تعيين‌شده براي اعلام درخواست‌هاي اين چرخه، بيش از 200 درخواست دريافت شد كه بعد از چند مرحله ارزيابي و جلسات مصاحبه، 20 درخواست برتر وارد مرحله پيش شتابدهي چرخه دوم شدند. 


در مرحله پيش شتابدهي كه 2ماه به طول مي‌انجامد، تيم‌ها با استفاده از امكانات موجود در مركز سعي خواهند داشت كه مدل كسب و كار خود را تدوين و محصول اوليه خود را طراحي كنند و پس از آن با ارائه نتيجه تلاش‌هاي خود در اين مدت 10 تيم برتر به مرحله اصلي شتابدهي چرخه دوم كه 4 ماه به‌طول مي‌انجامد، وارد مي‌شوند.

مركز شتابدهي نوآوري با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و از طريق پارك فناوري پرديس با هدف تقويت اكوسيستم كارآفريني در كشور با برگزاري رويدادهاي كارآفريني و ايجاد شتابدهنده‌هاي نوآوري در تابستان سال 1393 راه‌اندازي گرديد.

ارائه فضاي استقرار، برگزاري دوره‌هاي آموزشي فشرده و كارآمد، دسترسي به مشاوران و مربيان با تجربه و معرفي سرمايه‌گذار بخشي از خدمات و امكاناتي است كه اين شتابدهنده به اعضاي خود ارائه مي‌دهد.

شايان ذكر است شتابدهنده مورد اشاره به‌عنوان يكي از كارگزاران مركز شتابدهي نوآوري، چرخه اول فعاليت خود را در مهرماه سال1393 آغاز نمود كه پس از شش ماه فعاليت فشرده، در ابتداي سال جاري با برگزاري مراسم «روز نمايش» و معرفي 10 شركت نوپا در حوزه فناوري اطلاعات در مجموع بيش از 19ميليارد تومان ارزش آفريني كرده‌اند به اتمام رسيد.
  • بازدیدکنندگان: 1779
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ