اخبار
03 مرداد 1396
دستاورهای پارک فناوری پردیس در نمایشگاه الکامپ؛

دو شرکت آسان پرداخت پرشین و صنایع الکترونیک فاران که از شرکت های موفق عضو پارک فناوری پردیس هستند در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، خدمات و محصولات جدید خود را معرفی کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ که از 29تیر ماه امسال در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران برپا بود به کار خود پایان داد، نمایشگاه امسال با رشد 70درصدی سطح زیربنای غرفه ها و حضور ۸۰۰ شرکت داخلی و خارجی آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات حوزه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک را ارائه کرد.

شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ)
شرکت آسان پرداخت پرشین که با نام تجاری آپ در زمینه سیستم های پرداخت الکترونیکی داده ها فعالیت می کند امسال در پاویون اختصاصی پارک حضور داشت که در این نمایشگاه از دو خدمت تازه خود برای مشتریان رونمایی کرد.
محمدرضا کافی رئیس واحد مشتریان بانکی آسان پرداخت در این خصوص گفت: حدود یک ماه است که سرویس کارت به کارت و فروش آنلاین بیمه شخص ثالث را به مجموعه خدمات خود اضافه کرده ایم که با حضور در این نمایشگاه توانستیم به صورت گسترده این دو سیستم تازه را به مشتریان خود معرفی کنیم.
کافی اضافه کرد: در نمایشگاه امسال توانستیم با بانک هایی مثل بانک سرمایه و قوامین وارد مذاکره شده و قرادادهایی را برای اضافه کردن این بانک ها به مجموعه منعقد کنیم همچنین سرویس فروش آنلاین بیمه شخص ثالث را به مشتریان و مراجعه کنندگان معرفی و نحوه کار با این سرویس و گرفتن خدمات را تشریح کردیم.
وی در ادامه به اهداف مجموعه آسان پرداخت برای حضور در پاویون اختصاصی پارک فناوری پردیس اشاره کرد و گفت: سال گذشته ما در سالن 38 به صورت گسترده تری فعالیت کردیم اما با توجه به اینکه شرکت آسان پرداخت یک مجموعه دانش بنیان است و در پارک فناوری پردیس فعالیت می کند با حضور در این پاویون قصد داشتیم اعتماد عموم جامعه به این مجموعه را جلب کنیم وحدتی که با پارک داریم را به عموم مردم نشان دهیم.

شرکت صنایع الکترونیک فاران
یکی دیگر از شرکت های فعال پارک فناوری پردیس، شرکت صنایع الکترونیک فاران است که در زمینه تولید و توزیع انواع یو.پی.اس، باتری ،تجهیزات انرژی های نو و تجهیزات دیگری از جمله استابلایزر و اینورتر فعالیت می کند.
امیرحسین صالح فعال در بخش توسعه کسب و کار این شرکت درخصوص بازخوردهای دریافت شده از الکامپ 23 گفت: برگزاری نمایشگاه الکامپ در فصل تابستان برای کسب و کار ما یک اتفاق خوب و نتیجه بخش بود چرا که عمده نوسانات برق، اشکالات در این حوزه و نیاز مبرم به داشتن انرژی الکتریکی سالم در این فصل بروز می کند از این رو نتایج حاصل شده از این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه های پیشین بهتر بود و مذاکراتی را با شرکت های دولتی و شرکت های مادر تخصصی بزرگ کشور انجام دادیم که امیدواریم به نتایج قطعی برسند.
وی در خصوص دستاورهایی که برای این نمایشگاه آورده بودند گفت: تمرکز ما چون سال های گذشته روی محصولات یوپی اس در حوزه توان های بالا بود اما در بخش دیگری از غرفه یک سری محصولات که عموما B2B محسوب می شوند و استفاده عامه مردم هستند را ارائه کردیم.
صالح تصریح کرد: البته این محصولات را به تازگی روی سایت دی جی کالا گذاشته ایم اما در طول این چند روز نمایشگاه، بررسی هایمان نشان می دهد نرخ فروش این دستگاه ها بیشتر شده که این نتیجه مهمی از بازدیدهای الکامپ برای ما محسوب می شود.
  • بازدیدکنندگان: 1371
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ