اخبار
09 تیر 1395
خدمتي ديگر به شرکت‌های مستقر در پارک فناوری پردیس؛

مدیرعامل مؤسسه حسابداری امین مشاوران راسخ گفت: با حمایت پارک فناوری پردیس و با هدف بهره‌مندی شرکت‌های دانش بنیان و فناور از خدمات حسابداری و مالی، اين موسسه در پارک مستقر شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، محمود سلیمانی مدیرعامل مؤسسه امین مشاوران راسخ افزود: مؤسسه ما از سال 92 با برخی از شرکت‌های مستقر در پارک فناوری پردیس همکاری داشته و پس از ارزیابی و بررسی مدارک و مستندات توسط پارک فناوری پردیس، این موسسه از شهریور 94 به صورت مجازی عضو پارک شد و از خرداد ماه سال جاری به صورت مستقر در مجتمع تجاری سازی و فن بازار پارک در حال ارائه خدمات به شرکت‌های عضو می‌باشد.

سلیمانی درخصوص فعالیت‌ها و خدمات مؤسسه راسخ گفت: ما خدمات حسابداری و مالی از قبیل مشاوره مالی و مالیاتی، تنظیم اظهارنامه مالیاتی، تأمین نیروی حسابداری، صدور اسناد مالی و خدمات بیمه و مالیات را به صورت تخصصی به شرکت‌های دانش بنیان و فناور ارائه می‌دهیم.

وی ادامه داد: برخی شرکت‌ها در حوزه بيمه و ماليات به مشکل برخورده و نیاز به تنظیم لایحه و دفاعیه دارند، موسسه ما پرونده‌های خاص بیمه و مالیات خصوصاً در حوزه کاهش هزینه‌های بیمه و مالیات و معافیت‌ها را پذیرش کرده و خدمات لازم را ارائه می‌کند.

سلیمانی با بیان اینکه یکی از سرفصل‌های موسسه بحث حسابرسی داخلی است گفت: ممکن است مجموعه‌ای نیازمند ایجاد روش‌های استاندارد بحث‌های مالی باشد که با سازمان مالیاتی و تامین اجتماعی به مشکل برنخورد، موسسه راسخ در این خصوص نیز به شرکت‌ها مشاوره می‌دهد.

مدیرعامل موسسه راسخ با اشاره به فعالیت تخصصی مؤسسه مطبوعش در زمینه شرکت‌های دانش بنیان اظهار داشت: سه سال است که به صورت تخصصی حوزه فعالیت‌مان را متمرکز کرده‌ایم به شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های مستقر در پارک‌های فناوری، و با بخشنامه‌ها، قوانین، مستندات و حوزه فعالیت و دغدغه‌ها، بحث تأمین مالی و حسابداری این شرکت‌ها آشنا خوبی داریم.

وی ادامه داد: مؤسسه ما تاکنون افتخار همکاری با بیش از 40 شرکت دانش بنیان و فناور ‌و ارائه خدمات مالی و مالیاتی داشته که از این تعداد 11 شرکت در پارک فناوری پردیس مستقر می‌باشند.

سلیمانی با اشاره به توانمندی مؤسسه در خصوص اخذ معافیت‌های عملکرد، تکلیفی و معافیت حقوق گفت: با توجه به این که موضوع معافیت حقوق پرسنل شرکت‌های مستقر در پارک‌های فناوری در سال‌های پیش خیلی مطرح نبود توانستیم برای شرکت‌های همکار معافیت‌های حقوق بگیریم و شرکت‌های طرف قراردادمان را از هرسه معافیت و مزایای موجود بهره مند کنیم.

  • بازدیدکنندگان: 2179
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

1 نظرات

پاسخ