اخبار
04 خرداد 1396
توسط نوآوران جوان ایرانی در نمایشگاه INOTEX 2017؛

نوآوران جوان ایرانی موفق شدند نرم افزاری را تهیه کنند که به واسطه آن می توانند خدمات تهیه مواد خوراکی تا یکبار مصرف را به رستوران ها ارائه کنند.

به گزارش روابط عمومي پارک فناوری پردیس؛ ندا صادقی در خصوص شرکت «ایران فود سرویس» گفت: موفق شدیم نرم افزاری را تهیه کنیم که می توان به واسطه آن، برای تامین و تهیه مواد اولیه غذایی و تهیه ملزومات رستوران ها گام برداریم.

وی با بیان اینکه در خواست های خرید از رستوران ها می تواند به صورت آنلاین باشد، خاطر نشان کرد: رستوران ها می توانند نیاز های خود مانند مواد غذایی، پروتئینی، لبنیات، مواد یکبار مصرف و... را از طریق این نرم افزار به اطلاع شرکت ما برسانند تا ما بتوانیم نیاز آنها را در کوتاه ترین زمان ممکن بر طرف کنیم.

به گفته صادقی، این نرم افزار برای اندروید طراحی شده است و رستوران ها می توانند علاوه بر آن از سایت شرکت نیز اعلام نیاز کنند.

وی تاکید داشت: این ایده دو سال است که انجام شده ولی در طی 5 ماه اخیر راه اندازی شده است و تا کنون به 5 رستوران خدمات ارائه کرده است.

صادقی افزود: هدف این شرکت تامین ملزومات و مواد اولیه سالم تازه و با کیفیت برای ارائه دهندگان خدمات غذایی با بهره گیری از فناوری های نوین ارتباطی و سیستم های اطلاعاتی با سرعت سهولت تحویل به موقع حق انتخاب بالاتر و رعایت اصول مشتری مداری است.

گفتنی است، ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس 2017 از دوم تا پنجم خرداد ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران داير است.
  • بازدیدکنندگان: 1123
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ