اخبار
09 اسفند 1396
برگزاری فستیوال نوآوری‌ با همت فن بازار منطقه‌ای استان کرمان؛

فستیوال نوآوری‌های حوزه سلامت با ارائه ۸ اختراع در این حوزه و برگزاری جلسات تعامل مستقیم سرمایه گذاران با صاحبان طرح و نوآوری در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران با اعلام این خبر گفت: فراخوان این رویداد در پاییز سال جاری ارسال گردید و بیش از ۱۴۰ طرح در مرحله اول به دبیرخانه ارسال شد.

وی ادامه داد: این طرح ها در دو مرحله ارزیابی شده و ۸ طرح برای ارائه شفاهی منتخب شدند و اطلاعات بقیه طرح‌ها در قالب کتابچه در اختیار سرمایه‌گذاران و صنعتگران قرار گرفت.

قنبرپور با اشاره به حضور سرمایه‌گذاران در این فستیوال برای بررسی نوآوری‌ها گفت: طرح‌های وسیله نقلیه مخصوص معلولین ویلچری، سرنگ ایمن با قابلیت ارتقای ایمنی پرسنل بهداشتی، ماشین لیفت(بالابر) افراد کم‌توان، ناتوان و سالم، آتل تراکشن دینامیک، ایمپلنت زیست‌سازگار با لثه، ضد بید گیاهی، فرآیند تولید کیتوزان محلول در آب جهت کاربردهای پزشکی، دارویی و غذایی و تشخیص و پیش‌بینی سرطان CLL با استفاده از هندسه بی‌نظمی و امکان تشخیص پس از بهبودی، توسط مخترعان ارائه شدند و سپس جلسات B2B مخترعان با سرمایه‌گذاران برگزار گردید.

شایان ذکر است، این رویداد به همت فن‌بازار منطقه‌ای استان کرمان و کارگزار تبادل فناوری شرکت هیوا و همکاری مرکز فن بازار ملی ایران و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

  • بازدیدکنندگان: 709
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ