اخبار
19 بهمن 1394
همزمان با دهه فجر و در مراسمي ويژه؛

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامي و در مراسمي، از سه پيشكسوت عرصه فناوري در پارك فناوري پرديس تجليل شد.
به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در اين مراسم كه براي گراميداشت سالروز پيروزي انقلاب اسلامي و با حضور مديران و كاركنان شركتهاي عضو پارك برگزار شد، از سه تن از مديران شركتهاي دانش‌بنيان كه طي ساليان گذشته تلاش شايسته‌اي را در توسعه فناوري انجام داده‌اند، تقدير و هدايايي به ايشان اهدا گرديد.
دكتر سعيد سهراب‌پور، قائم‌مقام بنياد ملي نخبگان و عضو هيات امناي پارك فناوري پرديس، در اين مراسم ضمن تبريك دهه مبارك فجر، در سخناني ضمن اشاره به اهميت ارج نهادن تلاشهاي پيشكسوتان عرصه فناوري، به سابقه راه‌اندازي پارك اشاره نمود و از مرحوم مهندس كازروني به عنوان پايه‌گذار اين بنيان ملي ياد نمود.
دكتر رضا رمضاني، مديرعامل شركت ميم‌دارو نيز به عنوان يكي از فعالان سياسي دوران انقلاب، در سخناني به بيان خاطراتي كوتاه از دوران پيروزي انقلاب پرداخت. 
در اين مراسم و پس از اجراي برنامه‌هاي مفرح و سرودهاي انقلابي، از سه پيشكسوت فعال در شركتهاي پارك نيز تقدير بعمل آمد. مهندس سعيد فاتح، بنيانگذار و مالك گروه شركتهاي پارس آنلاين و اشتغال بيش از يكهزار نفر از متخصصين جوان كشور، دكتر محمدمهري اكبرنژاد رييس هيات مديره شركت نانو متري پژوه با بيش از يكصد مقاله بين‌المللي و سابقه مديريت مراكز پژوهشي متعدد و مهندس حازم فري‌پور مديرعامل شركت سراج فن‌آموز با بيش از يكصد اختراع و راه‌اندازي پاركهاي فن‌آموز در كشور و ايجاد تحول در آموزش فيزيك، سه چهره برگزيده‌اي بودند كه مورد تجليل قرار گرفتند.
در اين مراسم همچنين جوايز نفرات برتر مسابقات ورزشي پارك در دو بخش آقايان و بانوان اهدا گرديد.
  • بازدیدکنندگان: 1652
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 2 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ