اخبار
26 اردیبهشت 1396
نگاه ویژه مرکز رشد فناوری نخبگان به INOTEX 2017،

ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری"INOTEX" به همت پارك فناوری پرديس و با پشتیبانی معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري از دوم خرداد ماه سال جاری مصادف با May 23 آغاز و تا پنجم خرداد ماه میزبان بیش 300 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در اين رويداد که با هدف تعريف همكاري‌هاي بين‌المللي فناوري ‌و ارتقاي توان فناورانه شركت‌هاي ايراني برگزار می شود جمع کثیری از صاحبان فناوری، صنعتگران، دانشمندان و بازرگانان داخلی و خارجی حضور دارند.

سیدعلی هزاوه مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس درخصوص فعالیت های این مرکز در نمایشگاه گفت: در جریان نمایشگاه اینوتکس 2017 ما یک رویداد و دو پاویون اختصاصی را اجرا خواهیم کرد.

وی در خصوص رویداد مربوطه اضافه کرد: "رویداد کارآفرینی" که یک رویداد ترویجی با رویکرد آموزشی است قصد دارد تا تیم ها و افراد علاقه مند به فرایند کارآفرینی را آموزش دهد تا بتوانند اطلاعات لازم در فرایند ایده تا عمل و کارآفرینی را کسب کنند.

وی تصریح کرد: در جریان این رویداد بیش از 30نفر از علاقه مندان صاحب ایده که قبلا ثبت نام کرده اند در فضایی اختصاصی مستقر می شوند و می توانند با اشتراک گذاری ایده های خود مهارت های کارآفرینی را بیاموزند و به پیشبرد و اجرایی شدن ایده های هم کمک کنند.

هزاوه تاکید کرد: البته در این رویداد اساتید و مربیان هم برای ارائه مشاوره و آموزش حضور دارند و در نهایت سه تیم برتر ارزیابی ، شناسایی و معرفی خواهند شد.

مدیر مرکز رشد فناوری در ادامه به تشریح دو پاویون اختصاصی پرداخت و گفت:"پاویون شتاب دهنده ها" و "پاویون استارت آپ ها" هم در جریان نمایشگاه مستقر می شوند و می توانند در طول 4روز نمایشگاه خود را به شرکت کنندگان و سرمایه گذران معرفی کنند.

هزاوه تصریح کرد: در بخش شتاب دهنده ها 10شتاب دهنده فعال و موفق کشور در کنار یکدیگر معرفی می شوند تا صاحبان ایده بتوانند خدمات و حمایت های آن ها را مقایسه کرده و در آینده استارت آپ های خود را به کمک یکی از آن ها آغاز کنند، همچنین بیش از 40استارت آپ که اغلب ایده هایشان به مرحله اجرایی رسیده در پاویون اختصاصی استارتاپ ها حضور دارند تا ضمن معرفی خود به جامعه هدف، بتوانند از جلسات مشاوره ای بهره مند شوند.

  • بازدیدکنندگان: 1466
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ