اخبار
20 مهر 1396
حضور لینکپ عضو مرکز رشد پارک فناوری پردیس در نمایشگاه جیتکس2017؛

لینکپ (شرکت تارکسا علم و صنعت) از شرکت‌های عضو مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس برای اولین بار در ایران به ارائه بستر توسعه و مارکت عرضه راهکارهای اینترنت اشیا و هوشمندسازی دست یافت و در نمایشگاه جیتکس 2017 که در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شد حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس پیش از این لینکپ به عنوان یکی از استارت‌آپ‌های برتر الکامپ ۹۶ برگزیده شده بود و به تازگی در نمایشگاه جیتکس 2017 که به عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناوری منطقه شناخته می‌شود به عنوان تنها استارت‌آپ ایرانی در حوزه اینترنت اشیا، حضور یافت.

عرفان طاهرخانی بنیان گذار و مدیر ارشد فنی لینکپ در خصوص فعالیت‌های این مجموعه گفت: لینکپ را در یک جمله می‌توان بستری برای توسعه و عرضه راهکارهای اینترنت اشیا و هوشمندسازی دانست، توسعه‌دهندگان به کمک بستر توسعه لینکپ می‌توانند با استفاده از فناوری‌های نوین ارتباطی (توان مصرفی پایین، امن و مقرون به‌صرفه) پنل مدیریت و APIهای لینکپ، راهکارهای خود را توسعه و مستقیما از طریق مارکت لینکپ عرضه کنند.

طاهرخانی در ادامه به بازار هدف لینکپ اشاره کرد و گفت: ما دو بازار همزمان را پیش رو داریم، بازار اول بستر توسعه لینکپ است که در آن توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از فناوری‌های نوین ارتباطی، پنل مدیریت و APIهای لینکپ، راهکارهای خود را توسعه داده و سپس بطور مستقیم از طریق لینکپ‌مارکت عرضه کنند، همچنین در لینکپ مارکت سازمان‌ها و کسب‌و‌کارها می‌توانند نیازمندی‌های هوشمندسازی مجموعه خود را از میان راهکارهای متنوع و دارای گواهی(Certificate) ارایه‌شده در لینکپ‌مارکت تهیه کنند.

وی در خصوص هدف مجموعه از حضور در نمایشگاه جیتکس 2017 اینچنین گفت: یکی از اهداف اصلی لینکپ از حضور در جیتکس ۲۰۱۷، معرفی خدمات و توانمندی‌های این مجموعه به بازدیدکنندگان و جذب مشتریان جدید و توسعه بازار در سطح منطقه بود. همچنین یافتن اعضایی به‌منظور افزایش تعداد عضوهای شبکه همکاران و راهکارهای ارایه‌شده بر روی لینکپ مارکت از دیگر برنامه‌های ما از حضور در این رویداد بین‌المللی بود.

مدیر ارشد فنی لینکپ به بازدیدکنندگان در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه علاوه بر بازدیدکنندگان گسترده بین‌المللی، هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و دبیر ستاد فناوری اطلاعات معاونت علم و فناوری ریاست‌جمهوری از غرفه لینکپ دیدن کردند.

بنیان‌گذار لینکپ درخصوص استارت‌آپ‌های ایرانی و منطقه‌ای گفت: آنچه ما در نمایشگاه جیتکس دیدیم نشان از میزان پیشرفت استارت‌آپ‌های ایرانی دارد، به نظرم بسیاری از موضوعاتی که هم اکنون در اکوسیستم نوآوری منطقه در حال راه‌اندازی و توسعه است چند سال است در ایران استفاده می‌شود.

سی و هفتمین دوره نمایشگاه فناوری جیتکس که به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناورانه خاورمیانه شناخته می‌شود از 8 اکتبر(16مهرماه) آغاز به کار کرده و 12اکتبر(20مهرماه) به کار خود پایان داد.

شماره تماس: 96861686

  • بازدیدکنندگان: 890
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ