اخبار
22 مهر 1396
مشاوران انرژی تهران و طلوع باور جوانان پارس در مهر 96 به صورت رسمی مستقر شدند؛

به تازگی دو شرکت مشاوران انرژی تهران و طلوع باور جوانان پارس در پارک فناوری مستقر شدند که در ادامه علاوه بر آشنایی، بخشی از صحبت های مدیران این شرکت ها را می خوانید:
شرکت طلوع باور جوانان پارس(پارس وندینگ)

شرکت طلوع باور جوانان پارس فعال در زمینه راه حل های نوین پرداخت با سابقه ای درخشان در این زمینه، به تازگی در پارک فناوری پردیس مستقر شد. این شرکت که با نام تجاری پارس وندینگ فعالیت می کند تولید کننده ی سخت افزارهای ارائه سرویس بانکی و فروش است و با ارائه ی راه حل های نوین پرداخت به علاوه تولید وندینگ ماشین ها توانسته است ضمن صرفه جویی در نیروی انسانی،حجم بالایی از تراکنش و منابع مالی را به سمت بانک مربوطه روانه سازد و در بسیاری اماکن فناوری و نوآوری را ارائه کند.

بازدید استقرار از این مجموعه به تازگی توسط مدیران ارشد پارک صورت گرفت و حسین رمضان پور در این خصوص عنوان کرد: مدیران پارک فناوری پردیس با تمام توان و انرژی که داشتند در عین حفظ پروتکل های فنی و تاییدهای لازم، پروسه استقرار ما را خیلی سریع انجام دادند و همین موضوع نشان از بهره وری بالا و در نظر گرفتن ارزش و اهمیتِ زمان در این مجموعه است.

وی در خصوص سابقه فعالیت شرکت پارس وندینگ عنوان کرد: ما از سال 88در مرکز رشد پارک فناوری استان گلستان کار خود را آغاز کردیم و پس از کسب تجربه های لازم و تولید محصولات متنوعی در زمینه های راه حل های پرداخت و وندینگ ماشین ها، تصمیم به استقرار در پارک فناوری پردیس گرفتیم.

رمضان پور توضیح داد: ما در حوزه راه حل های پرداخت تاکنون سه محصول دانش بنیان با عنوان های کیوسک خوددریافت شهریه برای دانشگاه، کیوسک نوبت دهی و دریافت هزینه بیمار برای بیمارستان ها وباجه اتوماتیک فروش بلیط سینما را تولید و به بازار عرضه کرده ایم، همچنین در بخش وندینگ ماشین، دستگاه های اتوماتیک فروش کالا، غذای گرم، نوشیدنی و ... را در بازار داریم.

وی تاکید کرد: تمام محصولات ما به تسهیل و مکانیزه کردن روند فروش و خدمت دهی و اخذ سپرده کمک می کنند.

مدیرعامل شرکت پارس وندینگ به دلایل حضور در پارک فناوری پردیس اشاره کرد و گفت: برای ما حضور و همکاری با شرکت های بزرگی که در زمینه peyment soloshen در پارک فعال اند جالب توجه بود که امیدواریم این هم افزایی بین ما و شرکت های تخصصی مستقر در پارک صورت بگیرد، همچنین لزوم استفاده از ارتباطات بین المللی پارک یکی دیگر از دلایل حضور ما در اینجاست.

رمضان پور در آخر گفت: تلاش می کنیم حضور و همکاری ما در اینجا به گونه ای پیش برود که هم پارک فناوری پردیس نشانی از هویت ما باشد و هم فعالیت های ما برای پارک افتخار بیافریند.
شرکت مشاوران انرژی تهران

شرکت مشاوران انرژی تهران در زمینه ارائه مشاوره، خدمات و انجام مطالعات فنی در زمینه های اکتشاف، استخراج و تولید بهینه از مخازن زیرزمینی و میادین نفت و گاز فعالیت می کند. این شرکت بیش از 25سال سابقه درخشان در این زمینه را در کارنامه خود دارد.

غنی زاده عضو هیات مدیره این شرکت در خصوص نیروی انسانی و دستاوردهای این مجموعه گفت: مشاوران انرژی تهران بیش از 250 نفر نیروی انسانی متخصص دارد و دستاوردهای بسیاری در زمینه مطالعات نفتی برای کشور به ارمغان آورده است.

وی تصریح کرد: ما از چند سال پیش در بخش اراضی پارک عضویت گرفتیم، اما پروسه راه اندازی ساختمان و استقرار کامل در پارک تا امروز به طول انجامید و در طول این مدت بخش تحقیق و توسعه خود را در پارک فناوری پردیس مستقر کرده بودیم.

غنی زاده در توضیح بیشتر فعالیت های شرکت مشاوران انرژی تهران گفت: ما اولین شرکت بخش خصوصی صنعت بالادستی نفت و گاز در ایران هستیم که در زمینه مطالعات مربوط به توسعه میادین نفت و گاز و نظارت بر فعالیت های توسعه میادین فعالیت می کنیم و در طی این 25 سال بیش از 90 پروژه تحقیقاتی برای اغلب میادین در سراسر کشور انجام داده ایم.

وی درخصوص تاریخچه شرکت گفت: در شروع تاسیس شرکت از یک هسته کوچک شروع کردیم و به تدریج از مهندسی نفت، زمین شناسی حفاری و ارائه برنامه های توسعه میادین تا امروز بیش از 50مطالعه و 100پروژه انجام شده در کارنامه خود داریم.

عضو هیات مدیره شرکت مشاوران انرژی تهران متذکر شد: فعالیت ما یک فعالیت هایتک و مطالعاتی بر پایه دانش فنی و علوم روز دنیا است، مسائه افزایش تولید در میادین نفت و گاز از مهمترین نیازهای کشور است و ما قصد داریم بهره وری مخازن و میادین را با مطالعات دقیق و برنامه های درست بالا ببریم.

غنی زاده همچنین به فعالیت متمرکز در پارک فناوری پردیس اشاره کرد و گفت: در پارک فناوری پردیس یک بخش را برای آزمایش های مغزه و ازمایش های افزایش تولید که نیاز کشور است آغاز کرده ایم و به پشتوانه مطالعات فنی گستره ای که داریم قصد داریم اولین استفاده کننده نتایج آزمایشگاه باشیم.

  • بازدیدکنندگان: 1447
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ