اخبار
23 مهر 1397
خوش آمد گویی به شرکت های جدیدالورود؛

برنامه خوش آمدگویی به سه شرکت جدیدالورود در پارک برگزار شد و مدیران عامل این شرکت‌ها به معرفی اقدامات، عملکردها و اهداف خود پرداختند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، وصول درخواست‌های عضویت در سال جاری رشد 10 درصدی داشته و از این میان حدود 20 تا 25 درصد آنها به عقد قرارداد منجر می‌شود. استقرار شرکت ها در پارک با مزایا و معافیت‌هایی همراه است. یکی از این مزیت ها، معافیت 15 تا 20 ساله مالیاتی است، همچنین معافیت عملکرد، معافیت مالیات بر حقوق شرکت ها، معافیت عوارض متداول کشوری، امکان سرمایه‌گذاری خارجی، قانون ویژه کارگر و کارفرما است که مثل مناطق ویژه تجاری محسوب می شود. این موارد مزیت های قانونی و مصوب است.مزایای دیگری مانند خدمات تسهیل‌گری عمومی، امکانات هتل و استقرار مهمانان، بیمه تکمیلی، معرفی به مناقصات، امکان ترک تشریفات و استفاده از آیین نامه حمایتی که شرکت‌ها می توانند در نمایشگاه های داخلی و خارجی حضور داشته باشند.

مطابق رسم و رسوم خانواده پارک، پس از استقرار اولیه هر شرکت، تیمی از ستاد مدیریتی پارک ضمن حضور در شرکت ضمن خوش آمدگویی درخصوص نوع تعامل و خدمات قابل ارائه به بحث و گفتگو می‌پردازند. در برنامه بازدید استقرار پاییز 97، امیرحسین نیکوگفتار مشاور رییس پارک و مدیرکل شرکت‌های دانش بنیان، محمدحسن نوید مشاور رییس پارک، محمدحسین عسکری سرپرست مرکز توسعه کسب و کار فناوری، احمد عسگری رییس مرکز تجاری‌سازی و خدمات فناوری، محسن علی‌اکبریان، دبیر فن بازار و رییس اداره توسعه فن بازارها و تنی چند از کارشناسان ستاد پارک حضور داشتند.

حضور تیم پارک در شرکت مهندسی و خدمات ایفا صنعت تابا
این شرکت در حوزه نیروگاهی، قطعات، تجهیزات، تامین و بازسازی نیروگاه های کشور فعالیت می کند و در سال های اخیر موفقیت های بیشماری در این عرصه داشته است. حدود 40 نفر پرسنل و بیش از 50 میلیارد فروش داشته و به عنوان اولین بخش فعال؛ حوزه انرژی های نو و خورشیدی را برای ورود انتخاب کرده است تا در صورت توسعه، بتواند به مرور سایر بخش ها را نیز به پارک انتقال بدهد. صنعت تابا از اوایل اردیبهشت ماه درخواست عضویت خود را ارسال نموده و مدت زمان ارزیابی درخواست را طی کرد و گزارش عملکرد در مرداد ماه تکمیل شد و در شهریور ماه کار تاییدیه عضویت انجام شد. این شرکت، در ساختمان شزان واقع در خیابان نوآوری 2 پارک فناوری پردیس به صورت استیجاری مستقر می‌باشد.

حضور تیم پارک درشرکت کابوک طب
شرکت دوم، شرکت «کابوک طب» که تولید کننده دستگاه «الکساندرایت لیزر» در حوزه لیزر پوست و مو است. نمونه‌های آمریکایی و لهستانی این دستگاه در بازار زیاد است. این شرکت تاکنون توانسته دو دستگاه را در کشور به فروش برساند.
شرکت کابوک طب توانسته مجوزهای مورد نیاز خود را دریافت نموده و در بهمن ماه 96 تاییدیه عضویت در پارک را دریافت کند و استقرار شرکت در تابستان صورت گرفت. شرکت در ساختمان نوآوران واقع در نوآوری چهارم به صورت استیجاری مستقر شده است. این دستگاه دارای مجوزهای لازم از سازمان تجهیزات پزشکی می باشد. هم اکنون دفتر تحقیقات این شرکت در پارک مستقر شده است و حدود 9 نفر نیرو دارد، البته بخش فروش این شرکت در تهران می باشد و چند نفر نیز به صورت نیمه وقت و مشاوره ای با شرکت همکاری می کنند.

حضور تیم پارک درشرکت پارس مگاترونیک
شرکت سوم، شرکت «پارس مگاترونیک صنعت» نیز در ساختمان نوآوران و در طبقه اول مستقر شده است. این شرکت به تولید PLC و هوشمندسازی ماشین های مکانیکی در تولید و صنایع مختلف می پردازد. دستاورد آنها، یک دستگاه هایتک است که در حوزه الکترونیک و مگاترونیک دسته بندی می شود. این دستگاه تاییدیه دانش بنیان را در اواخر سال 96 اخذ کرده است و توانسته به صورت مشروط 6 ماه در پارک مستقر شود. این شرکت به دلیل اینکه کارهای تحقیق و توسعه ای انجام می دهد و اقدامات انجام شده به صورت نمونه ای بوده و هنوز نتوانسته وارد بازار فروش بشود، مشروط تایید شده است. این شرکت در صورت تایید شدن، مجوز فناوری را نیز دریافت می کند.


  • بازدیدکنندگان: 630
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ