اخبار
14 شهریور 1395
با حضور معاون مدیرعامل بانک ملی ایران انجام شد؛

باجه‌ی جدید بانک ملّی ایران با هدف دسترسی راحت‌تر تمامی واحدهای فناور مستقر و نیز ارائه‌ی خدمات نوین بانکی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پژوهشگران و کارکنان پارک فناوری پردیس به طور رسمی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ دکتر برات کریمی معاون مدیرعامل بانک ملی ایران و عضو هیئت مدیره این بانک در حاشیه این مراسم گفت: پارک فناوری پردیس در بدو ورود، من را شگفت‌زده کرد و آینده روشنی را پیش روی آن می‌بینم.

وی افزود: یکی از اهداف بانک ملی ایران در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل حمایت از واحد‌های تولیدی و واحد های اثرگذار است و امروز در پارک فناوری پردیس ما گمشده‌ و مسیرمان را پیدا کردیم.

کریمی با اشاره به وجود برنامه‌های حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و ارتباط نزدیک با صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: ما باید به سمت حمایت از شرکت‌های دانش بنیان قدم برداریم و امروز با حضور در پارک فناوری پردیس احساس می‌کنم که به نتیجه مطلوب خواهیم رسید.

وی ادامه داد: پارک فناوری پردیس مجموعه‌ای همگام با علم روز دنیا است و تصمیماتی که در اینجا گرفته می‌شود می‌تواند موفقیت آمیز باشد، رسالت بانک ملی کمک است و اگر کمک‌ها، تخفیفات و تسهیلات‌مان را برای حمایت در این حوزه اعمال کنیم، سودمند تر خواهد بود.

وی با تأکید بر راه‌اندازی خط اعتباری گفت: شرکت‌ها نباید در خصوص صدور ضمانت‌نامه نگرانی داشته باشند و با تعیین خط اعتباری و صدور ضمانت‌نامه‌ها، باجه پارک فناوری پردیس تبدیل به شعبه خواهد شد و ما می‌توانیم حمایت بیشتری از شرکت‌های دانش‌بنیان داشته باشیم.

شایان ذکر است؛ باجه‌ی پارک فناوری پردیس (کد 107)، با حمایت و تلاش پارک فناوری پردیس و مساعدت بانک ملّی ایران، واقع در محوطه‌ی میانی پردیس نوآوری، جنب مجتمع سراج و در ساختمان بانک ملّی به مشتریان خود،خدمات متنوع بانکی از قبیل: افتتاح انواع حساب‌های قرض‌الحسنه‌ی جاری و پس انداز، افتتاح انواع حساب‌های سپرده‌ی مدت‌دار ریالی و تضمین صد در صد اصل و سود سپرده‌های مشتریان، صدور انواع ضمانتنامه‌های بانکی، واریز دسته‌ای و سیستمی حقوق کارکنان سازمان‌ها و نهادها به صورت لحظه‌ای و بروز، صدور آنی ملّی کارت و انواع کارت‌های هدیه با طرح درخواستی و با قابلیت‌هایی چون: استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، پایانه‌های فروشگاهی و کیوسک‌های بانکی، ارائه‌ی سرویس‌های بام، تلفن بانک، همراه بانک، اینترنت بانک و اس ام اس بانک، صدور انواع کارت‌های اعتباری فراگیر و مرابحه و همچنین اعطای انواع تسهیلات در قالب عقود اسلامی و در بخش‌های مختلف؛ صنعت، معدن و کشاورزی، بازرگانی را ارائه می‌کند.


ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 14.30
رییس باجه: علی شکری
تلفن:76250287
  • بازدیدکنندگان: 1580
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ