اخبار
20 دی 1396
با اخذ موافقت شوراي مركز فن‌بازار ملي ايران؛

فن‌بازار منطقه‌ای سیستان و بلوچستان به‌عنوان هفدهمین بخش از شبکه بزرگ فن‌بازار ملی کشور به‌زودی در زاهدان افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، با اخذ موافقت شوراي مركز فن‌بازار ملي ايران و انجام مذاكرات و مقدمات ايجاد اين دفتر طي ماه‌هاي گذشته، راه براي اعطاي اين مجوز در استان سیستان و بلوچستان هموار گردید و در روز چهارشنبه مورخ چهار بهمن‌ماه پیش‌رو این دفتر با حضور مسئولان و مدیران استان سیستان و بلوچستان و مدیران مرکز فن‌بازار ملی ایران و پارک فناوری پردیس افتتاح خواهد شد.

فن‌بازار منطقه‌اي سیستان و بلوچستان که با حمایت پارک علم و فناوری آن استان ایجاد شده، کمک به بازاریابی محصولات فناورانه، انتقال فناوری، ارتقای سطح فناوری صنایع مستقر در استان، جذب سرمایه برای طرح‌های فناورانه و کمک به تجاری سازی آنها و برقراری روابط تجاری و فناوری بین کسب و کارها را بر عهده خواهد داشت.

برگزاري جلسه معارفه عمومي برنامه‌ها و خدمات فن‌بازار منطقه‌اي، تحويل زيرساخت نرم‌افزاري فن‌بازار و برگزاري نخستين جلسه شوراي هماهنگي فن‌بازار منطقه‌اي سیستان و بلوچستان با حضور نمايندگان دستگاه‌هاي مرتبط با حوزه علم و فناوري از جمله برنامه‌هاي مراسم افتتاحيه این فن‌بازار منطقه‌اي است.

لازم به ذكر است مركز فن‌بازار ملي ايران، به استناد تكاليف مندرج در نقشه جامع علمي كشور و ابلاغيه شوراي عالي انقلاب فرهنگي و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، مسئوليت ايجاد و ساماندهي فن‌بازارهاي منطقه‌اي و تخصصي در كشور را بر عهده دارد و تاکنون 16 فن‌بازار در استان‌های اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، لرستان، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد را پیش از این افتتاح کرده و سیستان و بلوچستان، هفدهمین دفتر فن‌بازار منطقه‌ای خواهد بود که مأموریت توسعه بازار فناوری در محدوده جغرافیایی این استان را انجام خواهد داد.  • بازدیدکنندگان: 839
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ