اخبار
13 مرداد 1398
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و امور اقتصادی پارک فناوری پردیس خبر داد:

پیلان‌نژاد گفت:‌ طرح ایجاد شتابدهنده‌های نوآوری به عنوان یکی از پنج طرح منتخب اقتصادی مقاومتی استان تهران در سال 97 انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، «محسن پیلان‌نژاد» مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و امور اقتصادی پارک فناوری پردیس با اشاره به انتشار گزارش پنج پروژه موفق اقتصاد مقاومتی سال 1397،‌ اظهار داشت: براساس گزارش معاونت امور اقتصادی و هماهنگیِ سازمان برنامه و بودجه کشور،‌ طرح ایجاد شتابدهنده‌های نوآوری که توسط مرکز شتابدهی نوآوریِ پارک فناوری پردیس ارائه شده است، به عنوان یکی از پنج طرح منتخب اقتصاد مقاومتی استان تهران در سال 97 انتخاب شد.

وی افزود:‌ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در راستای اجرای سیاست­‌های اقتصاد مقاومتی و با هدف «یکسان‌سازی و هماهنگی پروژه‌­های اقتصادی مقاومتی استان‌ها و پایش عملکرد آنها» سامانه نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی را در سال 1397 طراحی و اجرا کرد. اطلاعات پروژه‌­های اقتصاد مقاومتی 31 استان کشور، توسط مجریان آنها در این سامانه ثبت شد و در نهایت 5 طرح از هر استان به عنوان پروژه‌های موفق آن استان در زمینه اقتصاد مقاومتی معرفی شد.

شایان ذکر است، طرح ایجاد شتابدهنده‌های نوآوری که توسط مركز شتابدهي نوآوري ارائه شده است، از ابتدای تیرماه 1393و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و زير نظر پارک فناوري پرديس اجرایی شده است. دو هدف اصلی این مرکز «ترویج فرهنگ کارآفرینی از طریق حمایت از رویدادهای کارآفرینی در سطح کشور» و «طراحی ساز و کارهایی‌ست که به ایجاد یا توسعه استارتآپهای پایدار کمک می‌کند».


  • بازدیدکنندگان: 400
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 2
  • 2 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ