اخبار

فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله‌ای «عملیات اجرایی اجرای کفسازی و رنگ‌آمیزی پارک فناوری پردیس» منتشر شد.این فراخوان پیش‌تر با برنامه زمان‌بندیِ دیگری منتشر شده بود که با توجه به عدم انتشار مطبوعات به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا، زمان‌بندیِ این فراخوان اصلاح شده است. بنابراین این فراخوان بعد از انتشار مجدد مطبوعات در بازه زمانی 23 فروردین ماه تا 4 اردیبهشت ماه در دو روز، منتشر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس،16 فروردین ماه فراخوان دوم مناقصه عمومی یک مرحله‌ای «عملیات اجرایی اجرای کفسازی و رنگ‌آمیزی پارک فناوری پردیس، شامل: تهیه و اجرای میلگرد، بتن، رنگ اپوکسی کف و رنگ صنعتی دیوارها و سقف پارکنیگ» در سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) منتشر شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مناقصه لازم است تا ساعت 19:00 روز پنج‌شنبه 4 اردیبهشت ماه به سامانه مراجعه کرده و اسناد مناقصه را دریافت کرده و پیشنهاد خود را تا ساعت 19:00 روز یک‌شنبه 14 اردیبهشت ماه در سایت ارائه کنند. زمان بازگشایی پاکت‌ها روز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه، ساعت 9 صبح خواهد بود. تمامی مراحل از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت به آدرس http:// setadiran.ir انجام خواهد شد. در صورت عدم عضویت در سامانه ندارکات الکترونیک دولت، متقاضیان باید مراحل عضویت در این سامانه را طی کرده و برای شرکت در مناقصه گواهی امضای الکترونیکی خود را دریافت کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ 76250250 داخلی‌های 2414 و 2524 تماس بگیرند.


  • بازدیدکنندگان: 89
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ