اخبار
26 تیر 1396
رونمایی از قراردادهای سرمایه گذاری با حضور معاون علمي و فناوري رئیس جمهور؛

نشست رونمایی ۶ قرارداد سرمایه گذاری در اختراعات و گزارش فعالیت های بازار دارایی فکری با حضور سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رياست جمهوری، مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی از مخترعین و صنعتگران در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس بازار دارايي فكري (بورس ايده) به ميزباني شركت فرابورس ايران با حمایت و همکاری پارک فناوری پردیس و سازمان بورس اوراق بهادار بیش از سه سال است با هدف كمك به تجاري‌سازي دستاوردهاي نوآوران، مخترعان و كارآفرينان كشور از طريق فروش يا جذب سرمايه‌گذار به طرح‌ها راه‌اندازي شده است. برای تحقق این مهم فن بازار ملی ایران با همکاری معاونت علمی و فناوری، 7 رویداد تخصصی را با عنوان فستيوال هاي عرضه نواوری ها برگزار کرده که نتیجه آن رشد معاملات بازار دارایی فکری و انعقاد 10 قرارداد سرمايه‌گذاري در اختراعات به ارزش بيش از 8 ميليارد و هشتصد میلیون تومان بوده است.
7فستیوال برگزار شده در صنایع تخصصی چون صنعت لوازم خانگي، تجهيزات پزشكي، صنايع و مواد غذايي، خدمات شهری و صنايع پلاستيك و پليمر بوده اند.

در این نشست 6 قرارداد جدید سرمایه گذاری در قالب فروش یا مشارکت به ارزش ۵میلیارد و پانصد میلیون تومان به امضا رسید.
  • بازدیدکنندگان: 769
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ