اخبار
28 شهریور 1395
اهدای 112 واحد خون در مرکز خدمات درمانی؛

محققان و کارکنان شاغل در پارک فناوری پردیس با حضور در مرکز خدمات درمانی با اهدای خون به نیازمندان فرآورده‌های خونی، به آنها زندگی اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ دکتر مجید مسلمی، معاون اهداء کنندگان انتقال خون استان تهران با اشاره به حضور چند نوبت در سال انتقال خون در پارک فناوری پردیس گفت: ما هر ساله با تعاملاتی که با پارک فناوری پردیس داریم و این تعاملات باعث شده که میزان قابل توجهی واحد خون نسبت به تعداد محققان و کارکنان، دریافت شد.

وی ادامه داد: تعداد افرادی که به طور مستمر در مرکز درمانی پارک فناوری پردیس خون خود را اهداء می‌کنند قابل ملاحظه است، ضمن اینکه خون‌های اهدا شده در این مجموعه از سلامت قابل توجه‌ای برخوردار هستند.

دکتر مسلمی اظهار داشت: درصد مشارکت محققان وکارکنان شرکت‌های مستقر در پارک را مناسب دانست و افزود: طی دو روز استقرار 130 نفر برای اهدای خون مراجعه کردند که از این تعداد 112 واحد خون دریافت شد، و با توجه به تولید سه محصول از هر واحد اهدایی با این مقدار می شود به 336 نفر زندگی دوباره بخشید.

وی در پایان با تأکید بر اهمیت اهدای خون در روزهای پایان شهریور افزود: در روزهای پایانی شهریور ماه به دلیل انجام سفرهای تابستانی و مشغله فراوان افراد برای آغاز سال تحصیلی شاهد کاهش اهدای خون هستیم، بنابر این اهدای خون در این روزها از اهمیت بالایی برخوردار است.

  • بازدیدکنندگان: 1186
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ