اخبار
21 بهمن 1398
با هدف تامین اقلام تحریمیِ صنعت خوردو و با حضور معاون توسعه نوآوری پارک

پیرو همکاری‌های فی‌مابین پارک فناوری پردیس، شبکه فن‌بازار ملی ایران و شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران‌خوردو (ساپکو)، اولین رویداد فناورانه ساپکو در تاریخ 19 و 20 بهمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این رویداد که با هدف تامین اقلام راهبردی و تحریمیِ صنعت خوردو و همچنین همرسانی عرضه و تقاضای فناوری برگزار شد، از حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز برخوردار بود.

در اولین رویداد فناورانه ساپکو، 25 شرکت دانش‌بنیان و فناور و شرکت‌های زنجیره تامین صنعت خودرو حضور به هم رساندند.

در افتتاحیه این رویداد، «اکبر قنبرپور» معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس، ضمن اشاره به همکاری‌های دوساله‌ی شبکه فن‌بازار ملی ایران با شرکت ساپکو در بومی‌سازی اقلام راهبردی این صنعت از جمله سنسور اکسیژن و ... ، به استفاده از نوآوری باز به عنوان تنها راه کلیدی کاهش هزینه‌های تحقیق و توسعه در شرکت‌های قطعه ساز صنعت خوردو اشاره کرد.

شایان ذکر است، غرفه پارک فناوری پردیس در این نمایشگاه جهت معرفی ظرفیت همرسانی عرضه و تقاضای فناوری و نوآوری و انعقاد قراردادهای بومی‌سازی فناوری برپا بوده است. همچنین شرکت «پژوهش گستر مهدی» از مجموعه شرکت‌های عضو پارک به عنوان تنها تولیدکننده «مولد گاز ایربگ خودرو» در این نمایشگاه حضور داشته است.


  • بازدیدکنندگان: 109
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ