اخبار
19 بهمن 1393
طي روز دوشنبه هفته جاري،20 بهمن ماه 93 برگزار خواهد شد

پيش خبر
سومين آيين تجليل از پيشكسوتان پارك فناوري پرديس طي روز دوشنبه هفته جاري،20 بهمن ماه 93 در سالن اجلاس پارك برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، با هدف قدرداني از چند دهه تلاش و همت مديران پيشكسوت شركت‌هاي عضو، با حضور جمعی از مديران‌عامل و کارکنان شركت‌هاي دانش‌بنیان سومين دوره از آيين تجليل از پيشكسوتان پارك فناوري پرديس برگزار ميشود.

طبق برنامهريزي صورت گرفته در اين آيين موضوعاتي از قبيل؛ سخنراني دكتر آقامحمدي عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام، دكتر سهراب پور قائم مقام بنياد ملي نخبگان، بيان خاطرات انقلاب، طنزخواني، هم آواي و ساير موضوعات با اجراي شاعر و مجري طناز آقاي شهرام شكيبا در نظر گرفته شده است.

شايان ذكر است اين برنامه همه ساله هم راستا با رويدادهاي فرهنگي پارك فناوري پرديس به منظور يادآوري و ترويج فرهنگ قدرداني و سپاس از تلاشهاي بزرگان پيشكسوت پارك برگزار ميشود


تكميلي
هم زمان با 20 بهمن 93، هشتمين روز از دهه فجر انقلاب اسلامي، سومين آيين تجليل از پيشكسوتان پارك فناوري پرديس برگزار شد.

در اين مراسم كه با حضور دكتر آقامحمدي عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام و دكتر سهراب پور قائم مقام بنياد ملي نخبگان و عضو هيات امناي پارك فناوري پرديس همراه بود، بيش از 200 نفر از مديران عامل و كاركنان شركت‌هاي عضو و مديران و كارشناسان ستاد پارك شركت داشتند.

در آيين تجليل از پيشكسوتان پارك فناوري پرديس، جمعي از شاعران طنزپرداز از جمله آقاي شهرام شكيبا و سعيد طلايي با قرائت اشعار خود با عناويني مانند؛ «تن آدمي شريف است»، «فرار مغزها»، «نماز»، «ملوك» و ... به جذابيت برنامه افزودند.

قسمت ديگر اين برنامه به بيان خاطراتي از انقلاب توسط دكتر سهراب‌پور و دكتر آقا‌محمدي اختصاص داشت. دكتر آقا محمدي با اشاره به سوابق مبارزاتي خود به بيان شرايط زندگي مردم در دوران قبل از انقلاب پرداختند و اشاره داشتند كه در شرايط آن دوران، حتي نوآوران عرصه‌هاي مختلف صنعتي با ايذا، دستگيري و شكنجه دستگاه‌هاي امنيتي روبرو بودند.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام، با بيان اينكه در عرصه پيشرفت نبايد منتظر ديگران ماند به وظايفي كه هر نسل در قبال نسل‌هاي بعدي به‌عهده دارد اشاره و افزودند: « اميدوارم شما همه نواقص نسل ما را تكميل كنيد و ما در آينده‌اي نزديك شاهد به بار نشستن تلاش‌هاي شما باشيم.»

سومين آيين تجليل از پيشكسوتان پارك فناوري پرديس، با تجليل از آقايان مهندس صابونيان مدير عامل شركت سينا كاوش، مهندس محمدزاده شركت نوسا و دكتر شاهمرادي مديرعامل شركت آرا پژوهش پايان يافت.

كانال رسمي ما را در آپارات دنبال كنيد


  • بازدیدکنندگان: 1649
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ