اخبار
05 بهمن 1395
سفیر بلژیک در جریان بازدید از پارک فناوری پردیس مطرح کرد:

سفیر بلژیک به همراه مدیر بخش بازرگانی اين سفارت از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس در جریان این بازدید که با هدف معرفي پارك فناوري پرديس و شركت‌هاي موجود در پارك صورت گرفت، علاوه بر سفیر بلژیک مدیر بخش بازرگانی سفارت بلژیک هم حضور داشت.

فرانسوا دُله در جریان این بازدید ضمن تشکر از دعوت پارک و بازدید از شرکت های پارک گفت: آنچه که در دنیای کنونی حائز اهمیت است فناوری است و من می‌بینم که در حوزه کارآفرینی، فناوری و شرکتهای نوپا در این پارک کارهای بزرگی انجام شده است.

سفیر بلژیک تصریح کرد: پارک‌های فناوری بزرگی در دنیا فعالیت می‌کنند و باور من این است که نهادهایی مانند این پارک و سیلیکون ولی هستند که پیشرفت را برای صنعت بوجود می‌آورند؛ حال آنکه ما در سیلیکون ولی ایران هستیم.

وی در خصوص نتایج حاصل شده از این بازدید افزود: این بازدید درواقع به ما کمک خواهد کرد که شرکای تجاری مناسبی در آینده برای شرکت های بلژیکی پیدا کنیم. پس از این بازدید شرکای بالقوه از هیات‌های دانشگاهی، اقتصادی و صنعتی به پارک خواهند آمد.

دُله در خصوص فعالیت های بین المللی در ایران توضیح داد: یکی از بزرگترین مشکلات برای کسب و کارها در ایران این است که کسب و کار شما برای دنیا ناشناخته و کسب و کار دنیا برای شما ناشناخته است. در واقع آنچه ما ملاحظه می‌کنیم این است که فضای بین‌المللی در ایران بسیار کم است و قوانین و مقررات تسهیل نشده است.

وی در خصوص روابط کسب و کاری ایران و بلژیک گفت: ما سعی‌کرده‌ایم که این فضا را در سفارت تلطیف کنیم. این که شرکت با یک نفر برای انجام امور قانونی خود مواجه شود، خیلی نکته مهمی است. تصور من این است که در پارک این اتفاق برای شرکت‌ها می‌افتد و این خود باعث جذابیت می‌شود.


  • بازدیدکنندگان: 1704
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ