اخبار
18 اسفند 1393
رييس جمهوري خودمختار تاتارستان صبح امروز 18 اسفندماه 93 در صدر يك هيات بلندپايه از پارك فناوري پرديس بازديد به‌عمل آوردند

رييس جمهوري خودمختار تاتارستان صبح امروز 18 اسفندماه 93 در صدر يك هيات بلندپايه از پارك فناوري پرديس بازديد به‌عمل آوردند.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در اين بازديد آقاي رستم مينيخانوف رييس جمهور تاتارستان را راويل ظريپوف وزير صنايع و تجارت جمهوري تاتارستان، رامان شيخ الدينوف وزير انفورماتيك و مخابرات، خانم ميننولينا و شهردار قازان همراهي مي‌كردند.

آقاي مينياخوف بعد از معرفي پارك فناوري پرديس و آشنايي با روند ارئه خدمات و ساختارهاي آن، سرعت سازندگي و توسعه پارك فناوري پرديس را با توجه به تاريخ تاسيس آن شايسته تحسين دانستند و با اشاره به اهميت جايزه مصطفي‌(ص) بر ضرورت حضور دانشمندان مسلمان تاتارستان و روسيه در اين رويداد حوزه دانش و فناوري تاكيد كردند.

در ابتداي اين جلسه، مهندس صفاري‌نيا ضمن خوش‌آمدگويي به ميهمانان، با معرفي پارك فناوري پرديس و حوزه‌هاي فعاليت آن، به دستاوردهاي شركت‌هاي عضو پارك اشاره كردند و آمار فعاليت اين شركت‌ها را در جوزه‌هاي مختلف از جمله صادرات محصولات دانشي، كارآفريني، تحقيق و توسعه و سرمايه‌گذاري بخش خصوصي را بررسي نمودند.

در پايان حضور آقاي مينيخانوف رييس جمهور تاتارستان در پارك فناوري پرديس ايشان بعد از امضاي تفاهم‌نامه همكاري ميان پارك فناوري پرديس و پارك فناري‌هاي پيشرفته IT تاتارستان كه توسط روساي دو پارك انجام شد، دفتر همكاري‌هاي ايران و تاتارستان مستقر در پارك فناوري پرديس را افتتاح كردند و از دوشركت پويش دارو و پارس آنلاين بازديد به‌عمل آوردند.

كانال رسمي ما را در آپارات دنبال كنيد
  • بازدیدکنندگان: 1623
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 2
  • 3 0

1 نظرات

پاسخ