اخبار
15 شهریور 1393
آقاي نورلان كاپبوسينوف، رييس پارك فناوري‌هاي نوين آلاتائو قزاقستان با حضور در پارك فناوري پرديس از نزديك با توانمندي‌هاي حوزه دانش‌بنيان پارك آشنا شدند


آقاي نورلان كاپبوسينوف، رييس پارك فناوري‌هاي نوين آلاتائو قزاقستان روز چهارشنبه 22 مردادماه 93 با حضور در پارك فناوري پرديس از نزديك با توانمندي‌هاي حوزه دانش‌بنيان پارك آشنا شدند.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در اين بازديد رييس پارك فناوري‌هاي نوين قزاقستان به معرفي ساختار حمايتي و تسهيلات ارائه شده از سوي اين پارك به شركت‌هاي دانش‌بنيان قزاقستان پرداختند و با اشاره به تجربه پارك فناوري پرديس، وجود تفاهم‌نامه همكاري ميان اين پارك و نهادهاي توسعه فناوري ايران را الگويي براي گسترش همكاري‌هاي دو طرف داستند.

در ادامه اين بازديد پرسش‌هايي در خصوص شرايط عضويت واحدهاي فناور، روش‌هاي ارائه خدمات به شركت‌ها، واگذاري زمين، منابع مالي و نيز امكان توليد و فروش شركت‌هاي قزاقي در ايران پرسيده شد كه مورد بررسي قرار گرفت.

در اين ديدار همچنين، هيات قزاقي از شركت‌‌هاي آراپژوهش و فن‌آموز تجهيز بازديد كردند و با حضور در نمايشگاه دائمي محصولات فناورانه كشور از نزديك با دستاوردهاي پارك آشنا شدند.

 

  • بازدیدکنندگان: 2145
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ