اخبار
02 اسفند 1393
حجت الاسلام والمسلمين حسني؛ اين گستره همه صحنه عبادت و كسب رضاي خدا است. پارك فناوري پرديس در واقع نقش پيدا نمودن نقطه‌هاي مغفول و مجهول عرصه فناوري و دانش‌بنيان را در كشور برعهده دارد

حجت الاسلام والمسلمين حسني قائم مقام نماينده ولي فقيه در بنياد شهيد و امور ايثارگران به همراه جمعي از مديران اين بنياد ظهر امروز شنبه 2 بهمن‌ماه 93 از پارك فناوري پرديس بازديد به‌عمل آوردند.
  
به‌گزارش روابط عمومي پارك، در اين بازديد،ميهمانان بعد از آشنايي با توانمندي‌هاي حوزه توليد محصولات دانش‌بنيان شركت‌هاي عضو پارك در نمايشگاه دائمي محصولات فناورانه كشور، در نشستي با حضور مهندس صفاري‌نيا رييس پارك فناوري پرديس حضور پيدا كردند و در جريان سازوكارهاي پارك در حمايت از روندهاي تجاري‌سازي ايده‌ها و طرح‌هاي دانش‌بنيان و توسعه شركت‌هاي دانش‌بنيان قرار گرفتند.

حجت الاسلام والمسلمين حسني در اين جلسه ضمن استقبال از فعاليت‌هاي انجام شده در پارك فناوري پرديس گفتند: «اين گستره همه صحنه عبادت و كسب رضاي خدا است. پارك فناوري پرديس در واقع نقش پيدا نمودن نقطه‌هاي مغفول و مجهول عرصه فناوري و دانش‌بنيان را در كشور برعهده دارد و اميدواريم اين روند با موفقيت بيشتر، باعث سرافرازي كشور شود.»

ايشان گفتند: «فعاليتي كه پارك فناوري پرديس انجام مي‌دهد در حقيقت تشويق و ترغيب فرهيختگان است، از نظر من مصداق حديثي از پيامبر كه به ارزش بيشتر ساعتي تفكر از هفتاد سال عبادت تاكيد دارد، فرهيختگان جامعه ما از محبوب‌ترين افراد نزد خداوند هست.»

در ادامه جلسه با پرسش‌هاي مطرح شده توسط ميهمانان، موضوعاتي مانند فازهاي توسعه پارك فناوري پرديس، چشم انداز 1404 پارك، بحث‌هاي مربوط به توسعه كيفي علاوه بر توسعه كمي، فعاليت‌هاي حوزه بانك و بيمه و حمايت‌هاي معنوي از مصاديق ايثار و فداكاري در حوزه فناوري كشور مورد بررسي قرار گرفت.

در پايان اين بازديد قائم مقام نماينده ولي فقيه در بنياد شهيد، از شركت صداي بهار ارائه دهنده خدمات نرم‌افزاي و آنلاين مدرسه فقاهت و دروس حوزه‌هاي علميه و شركت آسان پرداخت كه در زمينه تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات فعاليت مي‌كند، بازديد كردند.
  • بازدیدکنندگان: 1581
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ