اخبار
25 خرداد 1394
امضاي تفاهم‌نامه همكاري ميان ميان پارك فناوري پرديس و پارك فناوري ساروو روسيه (شبكه نوآوري)

روز شنبه 23 خردادماه 94 جمعي از مديران شركت‌هاي خارجي حاضر در دومين نمايشگاه بين‌المللي فناوري و نوآوري INOTEX2015از پارك فناوري پرديس بازديد كردند.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در اين بازديد كه در آن مديران شركت‌هايي از اتحاديه اروپا و روسيه حضور داشتند، ميهمانان ضمن آشنايي با تعدادي از شركت‌هاي عضو با ساختار‌هاي پارك و سازوكارهاي آن در امر تجاري‌سازي دستاوردهاي فناورانه آشنا شدند و در جريان طرح‌هاي ملي و بين‌المللي تبادل فناوري و ترويج علم و فناوري در جهان اسلام قرار گرفتند.

در حاشيه بازديد مديران شركت‌هاي خارجي حاضر در دومين نمايشگاه بين‌المللي فناوري و نوآوري، يك تفاهم‌نامه همكاري ميان پارك فناوري پرديس و پارك فناوري ساروو روسيه (شبكه نوآوري) مبادله شد.

در اين تفاهم‌نامه كه به امضاي مهندس خالقيان مديركل ارتباطات و امور بين‌الملل پارك فناوري پرديس و ميخاييلويچ رييس مركز مهندسي پارك فناوري ساروو رسيد، دو طرف در خصوص تسهيل روابط شركت‌هاي عضو با موضوع تبادل فناوري و بازاريابي و بسترسازي مناسب براي تحقيق و توسعه، همچنين همكاري در خصوص حضور شركت‌ها در نمايشگاه‌هاي ايران و روسيه به‌ويژه INOTEX2016 و موضوعاتي از اين دست به توافق رسيدند.


  • بازدیدکنندگان: 1495
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ