اخبار
14 مرداد 1394
وزير امور خارجه صربستان در حاشيه ديدار با مسئولين سياسي كشورمان، با حضور در پارك فناوري پرديس با توانمندي‌هاي حوزه فناوري ايران آشنا شدند

آقاي ايويتسا داچيچ معاون اول نخست وزير و وزير امور خارجه جمهوري صربستان روز چهارشنبه 14 مردادماه 94 در راس هياتي از پارك فناوري پرديس بازديد به عمل آوردند.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در اين بازديد وزير امور خارجه صربستان بعد از آشنايي با توانمندي‌هاي حوزه فناوري پارك فناوري پرديس، موفقيت‌هاي حوزه فناوري پارك را شايسته تقدير دانستند و بر تبادل تجربيات با پارك فناوري پرديس در زمينه توسعه فناوري‌هاي پيشرفته و پارك‌هاي علم و فناوري تاكيد كردند.

در جلسه‌اي كه براي بازديد وزير امور خارجه صربستان برگزار شد، مهندس بيرنگ معاون امور بين‌الملل و تبادل فناوري،‌ ضمن اشاره به پيشينه معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري، دليل نهادسازي چنين سازماني را ذيل رياست جمهوري، اهميت موضوع توسعه فناوري در ايران و لزوم تسريع در فرآيندهاي آن دانستند.

ايشان نقش ايران را در عرصه‌هاي بين‌المللي حوزه فناوري را قابل توجه دانستند و به تشريح مشاركت ايران به ويژه عرصه تدوين استانداردهاي بين‌المللي فناوري پرداختند.

بازديد از نمايشگاه دائمي دستاوردهاي فناورانه كشور و يكي از شركت‌هاي دانش‌بنيان عضو پارك فناوري پرديس پايان بخش اين بازديد بود.

كانال رسمي ما را در آپارات دنبال كنيد
  • بازدیدکنندگان: 1384
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ